Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Neizskaidrojamas Klusā Okeāna skaņasOkeāniskā un atmosfēriālā nacionālā vadība (NOAA), reģistrējuši Okeāna dzelmēs skaņas, kuru izcelsme joprojām paliek kā mīkla.
Zinātnieki ieraksta un izpēta Okeāna skaņas jau vairāk nekā 20 gadu garumā. Viņi ir saglabājuši seismiskās darbības skaņas, ledus masīvu pārvietošanās skaņas, jūras iemītnieku. Kā arī ir tādas skaņas, kuru uzclesme joprojām nav zināma. Ir izvirzijušās vairākas teorijas, kuru skaitā bija jūras iemītnieki, ledus lokšņu nestabilitāte un pat NLO. Skaņa «Rev»

NOAA speciālisti šo skaņu ierakstijuši jau 1997. gadā. Skanējošs pie ultrazemas frekvences, tā bija ļoti spēcīga. Tā tika uztverta Klusā okeāna attālā nostūrī uz dienvidrietumiem no Dienvidamerikas. Pēc skaņas rakstura varētu izvirzīt pieņēmumu, ka tas varēja būt kāds dzīvnieks. Bet neviens no zinātnei zināmajiem dzīvniekiem nevarēja izdvest tādu skaņu.
«Rev» tika vienlaikus piefiksēta ar vairākiem hidrofoniem, kuri atradās viens no otra 5 tūkstošus kilometru attālumā. Un tas padara to par vistālāk uztverto Okeāna skaņu.

«Jūlija»

Tā tika reģistrēta 1999 gada 1 martā. Skaņas ilgums bija apmēram piecpadsmit sekundes. Šī skaņa nāca no Klusā okeāna ekvatoriālās daļas, turklāt skaņas avots atradās kaut kur starp Dienvidameriku un Lieldienu salu.  Skaņas 
«Jūlija» skaļums bija ļoti auksts, to ierakstija hidrofoni, kuri atradās 5 tūkst. kilometru attālumā viens no otra.

Skaņa ar nosaukumu «Palēlinājums»

Šī skaņa tika ierakstīta 19 maijā 1997 gadā. Tās ilgums sasniedza septiņas minūtes. Tā tika nosaukta par palēlinājumu, jo tās augstuma frekvence pamazām pazeminājās. Kopš 1997 ,skaņa atkārtojās gandrīz katru gadu, un tās darbības punkts bija  Lieldienu salas izteka, netālu no Klusā okeāna ekvatora. Speciālisti izvirzija skaņas hipotēzi, bet tā neapstiprinājās. Šī skaņa ir līdzīga ledus iešanai Antarktīdā, bet skaņas rašanās vieta liecina par neiespējamu ledus atrašanos tur. Tapēc jautājums joprojām palicis aktuāls.

«Vilciens»

Šī skaņa arī tika ierakstīta Klusā okeāna ekvatorialajā daļā, Lieldienu salas izteka. Skanot skaņai bija regulāra skaļuma un frekvences paaugstināšanās, līdz piefiksēšanas beigām, līdzīga vilcienu signāla skaņai.

Skaņa «Celies»

Tā tika ierakstīta 1991. gada augustā. Šī skaņa sastāv no vairākām atkārtojošām skaņu viļņiem.. kuru frekvences ātri pieaug. Pēc šīs skaņas atklāšanas tā tika piefiksēta katru gadu, un tās skaļums un frekvence pakāpeniski pazeminājās. Kā arī tika pamanīta sezonāla likumsakarība - skaņas ar pašām augstākajām frekvencēm tika piefiksētas rudenī un pavasarī. Skaņas avots atradās uz ziemeļiem no Antarktīdas, kaut kur pa vidu starp Dienvidameriku un Jaunzēlandi. Pēc zinātnieku domām, šīs skaņas iemesls varētu būt seismiskas dabas, kura ir tieši saistīta ar vulkāniskajām aktivitātēm tajā rajonā.

Skaņa, nosaukta par «Svilpi»

Šī skaņa tika ierakstīta 1997. gada 7 jūlijā, un to ierakstija tikai viens hidrofons. Tas ir visai neparasti, tā kā visas pārējās skaņas uztvēra vismaz četri sensori. Un vēl tas, ka skaņas avots atradās Klusā okeāna ekvatoriālajā daļā, apmēram 800 kilometru attālumā no Mehiko. Skaņa atgādina svilpīti, bet tās ilgums sasniedza vienu minūti. Pēc tās atklāšanas "Svilpīte" tiek reģistrēta katru gadu.Var veidot daudz pieņēmumu par to eksistenci: seismiskās aktivitātes, jūras dzīvnieki, iespējams NLO. Bet ir arī laba ziņa - atbildes varētu saņemt jau pavisam drīz. Pašlaik NOAA strādā pie jauniem hidrofonu sensoriem, kuru jūtība būs paaugstināta.

 

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: