Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Noslēpumainais Marsa spīdumsAmerikāņu robota Curiosity kameras piefiksējušas savādu spīdēšanu uz Marsa. Gaismas stabs vertikālā stāvoklī iznāk no planētas virsmas. 
Attēlu sērija parādijās Houston Chronicle avīzē un citās vietējās avīzēs 3 aprīlī. Pēc amerikāņu ufologa Scott Waring sacītā, kurš pirmais publicēja fotogrāfijas savā blogā, tās varētu būt NLO pēdas.Tomēr oficiālās zinātnes pārstāvji reaģēja uz šo apgalvojumu ar skepsi. Pēc Kalifornijas JPL speciālista Justin Maki sacītā, kurš vada Curiosity navigācijas izstrādes komandu, visticamāk, ka noslēpumainais mirdzums ir saules atspulga gaisma uz vienas no klintīm. Viņš sacīja, ka visas Curiosity uzņemtās bildes tika iegūtas ar vienu no labās puses kamerām, laikā kad kreisās kameras neko tamlīdzīgu nebija piefiksējušas. pēc zinātnieku domām, klints atrodas ap 160 metriem no pašgājēja.

Kā arī speciālists neislēdz iespēju, ka «NLO pēdas» parādijās saules staru spīdēšanas laikā vienā no kameras atverēm. Pēc viņa sacītā, kaut kas tāds jau ir noticis agrāk. Atliek pieminēt, ka uzņemšanas brīdī Saule atradās pietiekami zemu virs horizonta un spīdēja vajadzīgajā virzienā, kas daļēji apstiprina izteikto pieņēmumu. Curiosity robots uz Marsa    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: