Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Divi melnie caurumi savā starpā nesadalija zvaigzniNesen vācu zinātnieki-astronomi divus ļoti masīvus melnos caurumus. Turklāt, to uzvedība stipri atgādināja sieviešu uzvedību izpārdošanas laikā. Sākumā melnie caurumi centās katrs pie sevisp ievilkt vienu zvaigzni , bet kad tiem tas neizdevās, tad sarāva to uz pusēm.

Ir zināms, ka noslēpumaino melno caurumu pētīšana, kuri aprij visu, kas pietuvosies tiem bīstamā attālumā, pat gaismu, - astronomiem izpētīt sagādā grūtības visā pasaulē. Un pat atklāt šo noslēpumaino caurumu atrašanos Visuma telpā izdodas tikai nejauši. Parasti melnie caurumi paliek neredzami kosmosā, kamēr tajos nesāk iesūkties kosmosa objekti un to pamana teleskopi. Šoreiz zvaigzni burtiski sarāva uz pusēm milzīgs gravitācijas spēks. Rezultātā no debesu ķermeņa palika pāri vien daļas, kuras uzreiz pazuda vairākos melnajos caurumos.

Kā atzīmē vācu izmeklētāji, šis notikums notika vēl 2010 gadā, turklāt pazudusī zvaigzne melnajos caurumos tajā brīdī atradās no Zemes 2 miljardu gaismas gadu attālumā. Astronomi apgalvo, ka viņiem jau ir izdevies novērot, kā melnie caurumi sarauj uz pusēm gāzes un putekļu mākoņus. Šajā gadījumā, gāze stipri uzkarst, tapēc to starojumu izdodas teleskopiem uztvert. Tomēr, pirmo reizi viņiem izdevās ieraudzīt, kā melno caurumu gravitācijas iespaidā pazūd zvaigzne.

Sākumā zvaigznes saraušana notika palēnām, pēc tam to izdevās ieraudzīt negadot, pateicoties tam, ka zinātnieki notēmēja teleskopu uz dullo, tālās galaktikas centrā. Toties, atklājums no tā nav palicis mazāk svarīgs zinātnei.

Kā apgalvo astronomi, ka melnie caurumi pastāv katrā Visumā, tajā skaitā arī piena ceļā vidū. Šie iepriekš nezināmi melnie caurumi tālajās galaktikās liecina par to, ka tie izveidojās divu Visumu sadursmes rezultātā.     Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: