Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

ASV zinātnieki Alabamā ir atklājuši gabaliņu ĀfrikasDaļu no āfrikas kontinenta Amerikas valstu  dienvidaustrumos ir atklājuši pētnieki no Tennesī universitātes. Stiepjoties pāri visai Džordžijai no Alabamas štata uz Ziemeļkarolīnas krastu garā zona ietver sevī anomālu magnētismu. Pēc zinātnieku teiktā, tās ir kā sava veida "šuves" starp Āfriku un Ziemeļameriku. izveidojās tās apmēram pirms 250 miljoniem gadu no seniem akmeņiem, kad abi kontinenti bija cieši saspiesti kopā. 

Ja tas patiešām ir tā, tad ASV dienvidaustrumu krastā, jūs variet atrast arī liecības par seno kaimiņu kontinentu. kas tagad ir atdalīti ar Atlantijas okeānu, radušos pēc kontinentu sadalīšanās.

Atgādināsim, ka piramis hipotēzi par parvietojošajiem kontinentiem izvirzija amerikāņu ģeologs Frenks Barsli Teilors. Zinātnieks savos pieņēmumos balstijās uz to, ka Zemes rotācijas rezultātā, zemes garozas masa mēdz no poliem pāriet uz ekvatoru. Tapēc augšējais zemes garozas granīta slānis var pakāpeniski pāriet no esošā balzata slāņa, kurš ievērojami atšķirās no tā ar blīvumu.Nedaudz vēlāk zinātniskā pasaule apsprieda vācu ģeofiziķa Alfrēda Vegenera darbu. Zinātnieks piekrita tam, ka kontinentu pārvietošanās ir iespējama. Vegners apgalvoja, ka Zemes griešanās rezultātā dažas daļas no agrāk vienotā kontinenta varēja pakāpeniski pārvietoties rietumu virzienā nedaudz ātrāk, kā citas. 

Tādā veidā, ģeofiziķis paskaidroja, kapēc mūsdienu Eiropa, Amerika un Āfrika atrodas ievērojamā attālumā viena no otras. Šo kontinentu kādreizējo vienotību apstiprina līdzīgas piekrastes kontūras, kā arī citi argumenti. Turklāt, toreiz Vēgnera hipotēze uzreiz piesaistija speciālistu uzmanību, atšķirībā no iepriekš speciālistu pieņēmumiem.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: