Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Spoku pilsētas un briesmas, kas tur sagaidaPēdējā laikā ceļošana pa pamestām ēkām un neapdzīvotām vietām piesaista arvien vairāk un vairāk uzmanības. Tā saucamās spoku pilsētas velk pie sevis asu piedzīvojumu meklētājus ar savu mistisko auru un nāvēm.
Visas pamestās vietas var nomināli iedalīt vairākās grupās, atkarībā no nāves iemesliem. Pilsētas, kuras pametuši cilvēki pēc tehnogēnās katastrofas, ugunsgrēka vainas dēļ, nomirušie kataklizmu dēļ, pamestas pilsētas dēļ finansu pietrūkšanas, un vienkārši pamestas dzīvojamās platības, no urām cilvēki ir apmetušies lielākās apdzīvojamās vietās vai arī uz pilsētas centru.Ceļojot pa pamestām dzīvojamām vietām, ir jāsaprot, ka izņemot romantiku un noslēpumainību, var arī satikt neparedzētas briesmas, sākot ar neaizvērtu kanalizācijas lūku līdz kāda dzīvnieka uzbrukuma. Katrai no spoku pilsētas grupai var būt savas ēnas puses. 

Priekš tā, lai nodrošinātu sev interesantu un nodrošinātu pastaigu pa tām, noteikti ir jāievēro daži noteikumi. 

Apspriedīsim tos sīkāk:

Pirmkārt, nav ieteicam klekot pa pamestām ēkām vienatnē. Savāciet entuziastu grupu, kuri būtu gatavi ar jums ir uz riskantu pastaigu. Veikt kādu ceļojumu grupā ir ne tikai jautrāk, bet arī drošāk. Nav zināms, kādā nelaimē jūs variet nonākt, atrodosties nezināmā pamestā ēkā. Jums var būt vajadzības pēc pašas elementārākās palīdzības, vai pat medicīniskā palīdzība, kuru pastāvīgi jūs sev nodrošināt piemēram nevarētu. 

Otrkārt, vajadzētu atrast pamestu ēku rokasgrāmatu. Tā ne tikai pavadīs jūs pa interesantākajām pamestām pilsētas ēkām, spokiem, izstāstīs jums interesantus stāstus, bet arī brīdinās par iespējamiem šķēršļiem un briesmām. Turklāt, cilvēks labi orientējošs tajās vietās, spēs arī labāk atrast sev palīdzību, un vajadzības gadijumā atvest pie jums cilvēkus, kuri varēs palīdzēt.

Treškārt , neaizmirstiet, ka, ja jūs apmeklējat pilsētas , kuras ir pamestas pēc avārijas, kas ir saistītas ar radiācijas starojumu, jums ir nepieciešams speciāls aizsargkomplekts un mērinstrumenti. Šādas pilsētas ir pašas slavenākās, un tās atrodas uzmanības centrā vienmēr. Kā noteikums tām visām blakus ir uzstādītas brīdinājuma zīmes un nožogojums, kas aizliedz iekļuvi tajās. Bet aizliegumi reti aptur tā saucamos "pelēkos" tūristus. Nesparotot kas var sagaidīt šajos pamestajos nostūros, cilvēki laužas uz turieni bez kāda zinošāka cilvēka un speciālām aizsardzības lietām, jo vienkarši sajust radiācijas doto porciju nav iespējams. Kas attiecas uz nodegušajām un kataklizmu cietušajām vietām, tur eksistē cita bīstamība. Ja piemēram ugunsgrēks, vai zemestrīce jau reiz ir notikuši, tad tas var atgadīties atkārtoti.

Un pēdējais, dodoties šādos bīstamos piedzīvojumos, atcerieties, ka neviens, izņemot pašus, par sevi nespēs parūpēties. Atkarīgs ir tikai no jums, saglabāt savu drošību un veselību. 

Pirms jūs dodieties ceļojumā, izpētiet vietas karti, padumājiet, kā labāk nonākt lidz tai vietai, savāciet vismaz minimālo aptieciņu un grupu vismaz no trim cilvēkiem, atrodiet vietējo iedzīvotāju, kas būtu gatavs iet ar jums. Ievērojot visus parastākos drošības pasākumus, jūs variet veikt neaizmirstamu pastaigu :).

Sargiet sevi, un dievs jūs sargās!


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: