Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Noslēpums ar neidefincitētu objektu Gobas tuksnesī ir gandrīz atklātaKopējā interneta lietotāju cenšanās ir novedusi tos pie dažu objektu identificēšanas, kuri tika atklāti šonedēļ ar satelīta Google palīdzību Ķīnas tuksneša Gobas teritorijā. Bet interese par "tuksneša objektiem" joprojām nav mazinājusies kopš dīvaina rakstura jaunceltņu atklāšanas.Kad informācija par dīvainiem objektiem, kas tika atklāti Gobi tuksnesī, parādījās pasaules plašsaziņas līdzekļos, interneta lietotāji nav palikuši vienaldzīgi un izvirzijuši dažādas versijas par to, kas ir šīs ēkas un kāds ir to mērķis. Starp versijām bija arī daudzas vairāk neticamas. Daži teica, ka identificētie objekti ir saistīti ar militāristiem, bet kāds bija pārliecināts, ka tie ir noteikti, ka saistīti ar ārpuszemes civilizācijām.
Pirmā versija bija patiesības grauds.

Dažos foto attēlos izdevās saskatīt objektus, kuri piederēja Ķīnas poligonam Lol-Nur militārajām un rūpnieciskajām vaajdzībām. Bet valdībai pat domās nebija slēpt šos objektus. Viens no rūpniecības objektiem, kas nebija ticis atzīts par identificētu, bija milzīga ēka zilā krāsā un atgādināja ledus bloku.

Tas bija pasaules lielākās ražošanas fabrikas korpus, kurā ražo Potašu (Kālija karbonāts). Šās ražotnes vieta atradās netālu no vietas, kur bija militārā zona Lol-Nur, kas ir noslēpums.
Šajā tuksneša Gobi teritorijā Ķīnieši veic kodolizmēģinājumus. Šķiedrveida objekti pēc pietuvināšanas izrādijās vēja turbīnas. Vēja enerģija ir tā sfēra, kur Ķīniešiem ir vislielākie panākumi. Bet citus noslēpumainus objektus tā arī neizdevās identificēt. Pie savādajām celtnēm ir pievienoti 3 citi objekti koši zilā krāsā.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: