Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

7 Iespaidīgākie vulkāniskie krāteri.Molokini krāteris

Molokini izveidojās apmēram pirms 15000 gadiem, izveidojoties no vulkāna lavas. Šā dabas akmeņu pusmēneša iekšpusē ir konstatētas vairāk nekā 250 sugu zivis, kā arī 38 veidu koraļļi, kurus vairs nekur nesatiksi vsā Klusajā okeānā.Uz pašas salas absolūti nav nekādas grunts, bet apkārt slejas tik vienas klintis. Tas arī ir iemesls, kapēc apkārtējie ūdeņi tiek uzskatīti par vistīrākajiem visās Havajās.
Diamond Head krāteris

Diamond-head, kurš atrodas austrumu pusē Baikiki piekrastē, ir slavens vulkāniskais krāteris un populāra apskates vieta Havajās.Koolau vulkānam aptuveni 2,6 miljoni gadu, un krāterim aptuveni 200 000 gadu, pēdējais vulkāna izvirdums bija pirms 150.000 gadu.
Krāteris Seongsan Ilchulbong

Seongsan Ilchulbong, kas pazīstams arī kā "Saulrieta pīķis" tā ir piltuve, izveidojusies hidrovulkānisko izvirdumu laikā kas notika jūras gultnē, apmēram pirms 4000 gadiem.
Tā augstums ir 182 metri, un tā iekšpuse ir blodveida. Krāteris ir bagāts ar sulīgu veģetāciju, kuru vidū aug sešas retas augu sugas.
Kelimutu krāteris

Kelimutu - vulkāns Indonēzijas salā Flores, augstums 1639 metri. Trīs Kelimutu ezeri, kurā atrodas dažādas izšķīdušas minerālvielas, pastāvīgi maina to krāsu uz tirkīzu, sarkanīgi brūnu vai zaļu.

Tumši zaļo krāsu dod šerskābe un sālskābe, sarkanā - ūdeņraža reakcija ar dzelzi, kaut arī pēdējos gados, sarkanā ūdens ezers pastāvīgi satumst, un tā krāsa ir gandrīz vai melna.
Aogashima krāteris

Aogashima - vulkāniskā sala, kas atrodas Filipīnu jūrā. Zemes platība 3,5 km. garumā un 2,5 km. platumā. Pat iaugstākā salas daļa ir Otonbu, tās augstums ir 423 metri. Neskatoties uz to, ka salā atrodas darbojošs vulkāns, tās iedzīvotāji to nepamet. 
2009 gadā tās iedzīvotāju skaits bija 205 cilvēki.
Rocas Brainbridge krāteris

Šis brīnišķīgais krāteris atrodas Galapagu salās.  Iespējams, ka šī ir pati pazīstamākā tā fotogrāfija.Saliņu bieži apciemo Flamingo.
Nabiyotum krāteris

Babiyotum krāteris atrodas Turkana ezerā, Kenijā. Ezeru atklāja eiropieši 1888 gadā.Krāterim ir gandrīz vai ideāla forma, tas ir liels retums šādiem veidojumiem.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: