Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Milzīgs NLO virs Anglijas.Vēl vienu apstiprinājumu savam darbam ieguva ārpuszemes civilizācijas piekritēji. Pirms dažām dienā kādai britu skolniecei izdevās nofimēt savādu objektu debesīs. Objekts kādas 3 minūtes riņķoja virs  Royal Leamington Spa, pēc kā, izgaisa debesīs.

Meitene debesīs pamanija gigantisku apli, kad atgriezās pie savas mātes pēc tenisa treniņiem. Pēc viņas vārdiem, apļveida objekts viengārši peldēja debesīs kā mākonis, bet vēlāk tas izgaisa. Turklāt tas nebija īpaši līdzīgs kaut kam konkrētam. Skolniece paziņoja, ka tā bija pati nesaprotamākā lieta, kuru jekad tā ir redzējusi. Neskaitot meiteni un viņas māti, vēl kādi 10 cilvēki novēroja savādo objektu. Aculiecinieki to fotogrāfēja, kāds filmēja video.  Videoierakstā kuru uzņēma meitene, ir skaidri redzams, kā savādāis apļveida objekts līdzīgs melnam gredzenam, griežas uz riņķi.

NLO pētnieks Niks Pouls izteicās, ka dīvainais objekts nedaudz atgādina putnus, vai bišu saimi, bet šāda uzvedība nav raksturīga kukaiņiem. 

Vietējais ugunsdzēsības un glābšanas dienests teica, ka vietā, kur bija plankumainais noslēpumainais objekts debesīs - tajā brīdī nebija neviens ugunsgrēks vai piedūmojumi. Savukārt Meteroloģiskais birojs norādija, ka tāda parādība nekādīgi nevarēja rasties laikapstākļu rezultātā. 

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: