Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Jauns Mēness dzimst uz viena no Saturna gredzeniem.Pārsteidzošo notikumu astronomi novēro pirmo reizi vēsturē. Viņiem palaimējās ieraudzīt ar savām acīm jauna Mēness formēšanos Saules sistēmā.
NASA Cassini zonde nejauši atklāja pie viena no Saturna gredzeniem jauno topošo Mēnesi. Tagad visi pasaules astronomi ar uztraukumu seko līdzi, kā dzimst jauns Mēness, un tas tiks nosaukts vārdā - Peggy.

Pirmos tā attēlus zonde uzņēma 2013 gada 15 aprīlī. Jau tad, bija diezgan labi saskatāms, neliels ledains objekts, kur atradās Saturna A gredzena malā. Šis gredzens ir planētas lielākais ārējais gredzens. Turklāt jaunā Mēness gravitācija ir nedaudz izjaukusi gredzena malu, to var novērot redzot spilgtu loku, vairāk nekā tūkstoš kilometri.
NASA speciālisti paziņoja, ka tika uzskatīts, ka kosmosā ieraudzītais objekts neaugs lielāks un drīzā laikā iznīcināsies. Kaut arī tas nenotika. 

Tādā veidā, kā piemēram šī jaunā Mēness rašanos, var noteikti kā ir noticis citu planētu izveidošanās process Saules sistēmā. 
Kā arī jaunā Mēness kustība atļaus izteikt minējumus, ka sākumā mūsu Zeme varēja izveidoties kādā citā vietā, bet tad tā varēja pārvietoties pa saules sistēmu un citu vietu.

Nesen zinātnieki izteica hipotēzi par to, ka kādreiz Saturna ledainie Mēneši izveidojās no maziem gredzenu gabaliņiem, bet pēc kāda laika atgāja no planētas pa ceļam apvienojoties ar citiem pavadoņiem.
NASA eksperti uzskata, ka 2016 gada beigās Cassini nokļūs tuvu Saturna gredzeniem un pašam Peggy . Tas ļaus vairāk izpētīt jauno Mēnesi un pat veikt fotouzņēmumus.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: