Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Teksta īsziņa no MH370 tika nosūtīta 10 dienas pēc tās pazušanas!!!Vai pazudusī Malaysia Airlines Flight MH370 lidmašīna ir mānīšana?

Pēdējie izmeklējumi, kuri notiek Intellihub pārziņā, izmeklēšanas reportieris
Shepard Ambella veica atklājumu, ka viens no pasažieriem, kurš atradās uz MH370 klāja, kurš bija augstas klases Amerikāņu IBM izpildītājs, nosūtija SMS īsziņu pievienojot melnu bildi (tika sūtīts no Iphone) 18 martā 06:22am...

Tās ir desmit dienas pēc aviolainera pazušanas 8. martā.

Īsziņas saturs-

"Mani tur kā gūstā nezināmas militārā formā tērptas personas, kuras mūs nolaupīja pēc lidojuma... Es strādāju IBM un man ir izdevies noslēpt savu mobilo telefonu... Es esmu atdalīts no pārējiem pasažieriem, un es esmu būrī. Mans vārds ir Filips Wood. Es domāju, ka es esmu sazāļots, kā arī nespēju vairs skaidri domāt."

Nesteigsimies ar secinājumiem, kaut, gan šis arī varētu būt mānīgs ziņojums... Bet pievienotā bilde like izmeklētājiem ielūkoties dziļāk saņemtajā sms.

Kapēc?

Tātad, bilde bija vienkārši melna, Iphone iegultie metadati, kad tiek uzņemta bilde, pievieno arī precīzus GPS platuma un garumā grādus, kuri norāda telefona atrašanās vietu.

Koordinātas norāda, ka Philip Wood atrodas (Saskaņā ar google maps datiem) atrodas ēkas iekšpusē

Diego Garcia Naval Bāzē
.

Vai ASV militāristi nolaupījuši MH370 un ieslodzīja/nogalināja 239 pasažierus kuri atradās uz klāja?

Vai arī ši ir tikai viena liela sazvērestības teorija kopā ar citām pārējām?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Diego Garcia ir tropi, pēdas formas koraļļu atols, kas atrodas uz dienvidiem no ekvatora centrālajā Indijas okeānā.

Tā ir daļa no Britu Indijas okeāna teritorijas, bet tagad kontrolē un īrē Amerikas Savienotās Valstis no Apvienotās Karalistes.

Amerikāņu militārā bāze uz Diego Garcia salas ir viens no stratēģiski svarīgākajiem un slepenu ASV militāro iekārtu objektiem ārpus Amerikas Savienoto Valsu teritorijām.

Tā atrodas blakus Indijas Okeāna tālvadības centram un ir pieejama tikai ar militāro transportu. Bāze bija mazpazīstama starta vieta ar karu Irākā un Afganistānā un var būt superslepens CIP cietums, kur notiek teroristu turēšana, spīdzināšana, pratināšana.

Vai tas ir iespējams, ka MH370 netika pamanīta ar ASV augsti attīstīto tehnoloģiju no Diego Garcia Bāzes, kad Malysia Airlines aviolaineris lidoja virs Indijas okeāna?

Šī lidmašīna pazuda ļoti mīklainos apstākļos un viss liecina par to, ka kāds tomēr slēpj šo mīklaino pazušanu. Pieminēsim, ka uz lidmašīnas borta atradās vairāk nekā 20 augstas klases inženieru un zinātnieku,, kuri lidoja uz sammitu.

Freescale Semiconductor apstiprināja, ka tās 20 darbinieki atradās uz Malaysia Airlines Flight MH370 klāja.
Uzņēmums paziņoja, ka 12 no 20 ir no Malaizijas, bet pārējie astoņi ir no Ķīnas.


Globāls uzņēmums kuras galvenais birojs atrodas Austin, Teksasā un notiek darbības vairāk nekā 20 valstīs. Tās tehnoloģijas tiek izmantotas ASV misijās piezemējot cilvēkus uz Mēness., kā arī pirmo divvirzienu mobilo rādio enerģijas piegādātājs un uztvērējs automašīnām.

Uzņēmums rada tehnoloģijas, kas tiek izmantotas plašam produktu klāstam, arī E-reader un GPS atrašanās vietas noteicēji smart ierīcēm.
Pats fakts, ka tik daudz kompānijas darbienieki atradās uz MH370 klāja, radīja aizdomas izmeklētājos, kas cenšas atrisināt MH370 pazušanas mistēriju.
Teorijas vijās ap saikni start Freescale un lidmašīnu uz kuras varēja atrasties kāda ierīce, kura padarītu to neredzamu radariem.  • Protams nedrÄ«kst veikt nekādus pāragrus secinājumus, bet nu Å¡itā pazust lidmaÅ¡Ä«nai? nevienam nepamanot...
    2014-04-05 13:34:38
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: