Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Nē, tā nav filma.Lai gan pirmajā brīdi tas var likties kā kāds fragments no kādas sci-fi filmas, bet tā ir Zeme bez jebkādas bilžu apstrādes veikšanas. Foto ir no NASA izmēģinājuma lidojumiem- Morpheus projekta, kas tika veikts Kenedijas Kosmosa centrā, Shuttle izkraušanas iekārta.Morpheus projekts tika izstrādāts un tagad tiek testēts, planētas piezemēšanās prototips, kas veic vertikālu piezemēšanos un pacelšanos (VTOL). Tā tīmekļa vietne apgalvo, ka tas ir radīts, lai veiktu vertikālas darbības (VTB) priekš atsevišķām moderno kosmisko kuģu tehnoloģijām. Transportlīdzeklis piedāvā platformu, lai pārvietotu kosmosa tehnoloģijas no laboratorijām uz integrēto lidojumu sistēmu par visai zemām izmaksām.

Projekts cer palielināt autonomiju, uzticamību, drošību un vairākkārtējai izmantošanai. Projekts cer veikt piezemēšanos un pacelšanos no vietām, kuras tiek uzskatītas par īpaši bīstamām.
Morpheus integrē autonomu nolaišanos un bistamības nepieļaušanu tehnoloģiju (ALHAT) nozīmē, ka piezemēšanās būs pilnīgi automātiska ar precīzām nolaišanās metodēm, kā arī pilnīga bistamības izslēgšana nolaišanās laikā. Tas atradīs piemēroti gludu virsmu, lai piezemētos un izbēgs visus piezemēšanās draudus.Kosmosa kuģis ir aprīkots ar šķidro skābekli, angļ. val. (LOX) / šķidrā metāna piedziņas sistēma ar degšanas laiku 321 sekunde (5 ar pusi minūtes).
Kriogēna raķešu degviela sadeg tīra un no tās nav nekādi toksiskie draudi - bonus priekš ekologiem, kuri nevēlais vairs toksisko piesārņošanu, un nemaz nerunājot ārpus mūsu planētas robežām. Projekts arī pēta skābekļa un metāna ražošanu no degvielas sadedzināšanas; skābeklis ir arī daudz vērtīgāks Visumā acīmredzamu iemeslu dēļ.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: