Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Skolnieku jautājumi par "Lielo sprādzienu"Pasaule ar tīkla videospēlēm nepārtraukti palielinās. Daži izvēlas spēles, kurās ir jāpavada katru dienu pa vairākām stundām, bet citi dod priekšroku parastām un vienkāršām spēlēm.
Ir arī īpaša geimeru gategorija, kuri izvēlas spēles ar neparedzamu attīstību. Šādu spēļu būtība ir zudušo pasauļu meklēšana, pārvietošanās starp telpu un laiku.
Tieši tādu tipa spēļu interesi piesaista tas, ka paši spēlētāji interesējās par zinātni un mēģina paši rast atbildi par sarežģīto pasaules uzbūvi.
Viens no pasaules uzbūves grūtajiem jautājumiem ir par Visuma uzbūvi. Skolas solā mūs maca par to, ka Visums izskatās kā kāds bumbulis kurš pastāvīgi visu laiku palielinās, kuru centru vajadzētu uzskatīt kā Lielo Sprādzienu.
Tiešām, zinātnieku eksperimenti un novērojumi liek uzskatīt, ka tā arī ir pareizi, ka Visums palielinās.
Tomēr, lielākajai daļai cilvēku nav saprotams tas, kas tad atrodas aiz Visuma malas, vai arī kas tad īstenībā vispār ir tas Lielais Sprādziens.Ja rūnājam par Lielā Sprādziena teoriju, tad zinātnieki cenšas to pavisam vienkārši aprakstīt: pirms dažiem miljardiem gadu atpakaļ bija Lielais Sprādziens, bet tad, vis arī «palidoja» — daļiņas, viļņi, kuri sāka interferēties.

Bet kad tas pats skolēns pajautā skolotājam: kas tad tieši uzsprāga?, tad zinātnieki atbild tā, itkā tas būtu acīmredzami: kā kas? Uzsprāga matērija, kura bija superblīvā un superkarstā stāvoklī.Un šajā gadijumā neviens no zinātniekiem nespēj atbildēt uz to, kas tas ir «superkarsts» un «superblīvs» stāvoklis.
"Ja šobrīd visvairāk blīvākā  "atklātajām" vielām - neitronu zvaigzne viela (tās blīvums ir vairākas reizes lielāks nekā atoma kodola blīvums) tad super - blīvs - tas ir kā ?

Atbilde uz šo jautājumu neseko un tas ir pavisam vienkārši, jo tādas atbildes nemaz nav. Bet ja nav atbildes no zinātniekiem, tad tur ir viens no diviem: vai nu zinātnieki ar matemātiskajām ierīcēm nav spējīgi noteikt, kas ir «superblīvums» un «superkarstums», vai arī pašai teorija par Lielo Sprādzienu nnav nekā kopīga ar realitāti, kura ir saistīta ar patiesajiem Visuma celoņiem.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: