Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Astronauts tikās ar citplanētiešiem.

Pēc NASA amerikāņu astronauta Leroy Chiao sacītā, pabijis starptautiskajā kosmosa stacijā 6 mēnešus, ar viņu notika neparast atgadījums veicot kādus darbus ārpus stacijas, orbītā.
Vienā no plānotajiem izgājieniem kosmosā, viņš esot redzējis NLO.

Astronauts kopā ar savu pārinieku Šerizanu Šaripoviy uzstādija navigācijas antenas, kad pamanija dīvainu objektu - vairākas gaismas. Atliek pieminēt, ka Šaripovijs neko neredzēja.

Chiao skeptiski izturās pret to, ka varētu pastāvēt vēl kāda cita dzīvība uz citām planētām, bet viņš neizslēdz iespēju, ka visā Visumā tomēr varētu būt vēl kādas apdzīvotas planētas.

Pirms vairākiem gadiem arī viens cits amerikāņu astronauts bija novērojis NLO. Viens no pirmās kespedīcijas uz Mēnesi dalībniekiem Edvins Oldrīns paziņoja, ka astronauti pamanija savādu lidojošu objektu, kurš pavadija "Apollo-11" kosmisko zondi. Apkalpe par notikušo nekavējoties ziņoja Zemes centrālajai vadībai, bet tā nolēma šo ziņu paturēt noslepenotu.

Dīvainus objektus ir novērojuši ne tikai amerikāņu astronauti. Pēc krievu astronauta Vladimira Kovaļenko sacītā, viņam arī bija palaimējies redzēt savādu objektu kosmiskās misijas laikā. Viņa kolēģis - borta inženieris Viktors Savinihs - mēģināja savādo objektu iemūžināt ar videokameras palīdzību, bet tas pēkšņi uzsprāga, atstājot dūmu mākoni. tas sadalijās divās daļās, kuras bija viena ar otru savienotas pēc hanteļu principa.
Astronauti par redzētu ziņoja vadības centram. pēc viņu teiktā, viņi nezin ko tieši redzēja, bet tas noteikti nebija viņu iztēles auglis.

Kosmonauts Viktors Savinihs


Edvins Oldrins


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: