Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Atlantijas okeāna noslēpumainie melnie caurumi.Atlantijas okeāna dinvidu daļas teritorijā satelīti atklāja milzīgus atvarus, kuri atgādina melno caurumu. Vēl nekad tik milzīgi atvari, kuri sūc ūdeni okeāna dziļumos- nebija novēroti.

Pēc ekspertu domām, šie atvari ir tik spēcīgi, lai tajos iesūktu veselus kuģus, atlūzas un dzīvas būtnes. Saskaņā ar provizoriskiem datiem, katru sekundi caur atvaru izplūst 1,3 miljonu kubikmetru ūdens.
Divus okeāna "melnos caurumus" atrada zinātnieku komanda no Miami un Cīrihes, kuri novēroja okeānu trīs mēnešus.


Ar šī atklājuma palīdzību ieviešās kaut kāda skaidrība par to, kur pazūd okeāna atkritumi. Turklāt, tie var ietekmēt klimatiskās izmaiņas.


Melnais caurums ir laiktelpas vieta, kurai piemīt tik spēcīga gravitācija, ka nepieciešamajam ātrumam, lai no tās izkļūtu, ir jābūt lielākam par gaismas ātrumu. Pēc vispārīgās relativitātes teorijas no melnā cauruma nevar izkļūt nedz matērija, nedz informācija, taču kvantu mehānika pieļauj atkāpes no šīs normas. Melno caurumu esamību Visumā atbalsta gan teorētiskie pētījumi, gan arī astronomiskie novērojumi.
Līdzīgā veidā darbojas arī okeāniskie virpuļi, kuru griešanās ir spirālveidīga. Tie iesūc jebkurus objektus, kuri atrodas to tuvumā.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: