Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Marsa kolonizācija sāksies 2022 gadā.Kā izrādijies, apmēram 170 000 cilvēku ir piekrituši pārcelties uz planētu Mars ar vienvirziena biļeti.
Šādu projektu ir izstrādājusi Holandiešu kompānija Mars One, kuras budžets ir aptuveni 6 miljardi dolāru.
Pēc organizatoru sacītā, viņu lapā ir piereģistrējušies vairāk nekā 165 tūkstoši gribētāju pārcelties uz Marsu, 140 valstu iedzīvotāji.
Katrs no viņiem ir samaksājis sākot no 5 līdz 75 dolāriem par savu pieteikumu un ziedojumu šim projektam.
Kompānijas dibinātājs un direktors Bas Lansdorp cer, ka "jaunās rases" dibinātāji varētu sasniegt skaitu, kurš ir apmēram 1 miljons mūsu planētas iedzīvotāji.


Pēc plāniem, pirmās 6 cilvēku grupas, kurās būs pa 4 cilvēkiem, būs jau gatavas 2015 gadā. Pēc grupu izveidošanas, 7 gadus tās tiks apmācītas planetārajam ceļojumam.
Pirmie uz Marsa tiks nosūtīti roboti, kuru uzdevums būs būvēt dzīvojamās platības laika periodā ni 2016- 2020 gadam. Kosmiskajam aparātam ar iedzīvotājiem vajadzētu startēt 2022 gadā. Ceļojumam vienā virzienā būs vajadzīgi 7 mēneši.

Pirmā 4 cilvēku grupa sastāvēs no diviem vīriešiem un divām sievietēm. Katrus divus gadus pie viņiem tiks nosūtīti citi kolonisti. Par Marsa oficiālo valodu tiks noteikta angļu valoda.

Līdzekļus šim pasākumam Mars One kompānija taisās iegūt no sponsoriem, kā arī no interaktīvās televīzijas programmas.

Zemes iedzīvotājiem būs iespējams vērot Marsiešu ierašanos uz planētas, kā arī sekot līdzi viņu gaitām turpmāk. Noteikti, ja vis izdosies, tad šis būs ļoti interesants TV šovs, kuru vēros visa pasaule :)


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: