Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

8 mistiskas vietas.Dažkārt, izdzirdot vārdu vieta, tā gribās tur atrasties, pārteleportēties uz turieni un atslābināties, baudot fantastisku gaisotni, leģendām, vēsturei, mistikai, kuras tur atrodas.
Būs Jums apskatei 8 mistiskas vietas, kuras novirzīs Jūs no ikdienas dzīves. Izdzeriet kafijas tasīti, lasot šo rakstu, un nokļūstiet domās uz debesu valstību :)

1. Troja

Troja atrodas Turcijas ziemeļrietumu daļā. Apmeklētājiem ir iespēja pastaigāties pa seno tempļu drupām un rūnām. Diemžēl Jūs šeit neatradīsiet vietu, kur agrāk filmējies breds Pits, jo filma "Troja" tika filmēta Maltā, bet aizverot acis, pateicoties atmosfērai, var iedomāties, kas notika tajos laikos :)2. Avalons

Viena no vis mistiskajām vietām, kuru apmeklēt - Avalons. Leģenda vēsta, ka Karalis Artūrs, šeit devās atpūsties, lai atgūtos un dziedētu savas brūces. Pašreiz, šī klusā vieta, ir pilna ar mistiku, kuru apmeklē mūsdienu hippiji un brīvību mīloši cilvēki.
Kā arī tieši Avalonā ,priekš viņiem ,katru gadu notiek 3 dienu festivāls.3. Karakorums

Šodien, viss, kas ir palicis pāri no pilsētas, kuru būvēja varenais Čingishans, tās ir garas baltas sienas, celtas uz Mongoļu pilsētas drupām 16.gs. Karakorums bija vieta, no kurienes Čingishans, 13 gadsimtā sāka iekarot Sušu, pazīstamu kā Saules impēriju.4. Caru ieleja.

Caru ieleja ir atpazīstams ar savām kapenēm, kuras ir izgrebtas klinšainajos uzkalniņos Nīlas rietumu ielejā, pretīm Luksoram.
Faraona Tutanhamona kapenes, ir vienas no 60 līdz šim atklātajām, un visās no tajām ir dārgumi.


5. Å ambala.

Šambalu - tā ir Buddisma svētīta zeme, kurā var atrast tikai tos, kas ir sasnieguši nepieciešamo karmu.
Līdz šai vietai ir ļoti grūti nonākt. Daudzi, meklē šo pilsētu Tibetā, kaut arī tā atrodas uz Tibetiešu un Ķīniešu robežas.


6. Timbuktu

Timbuktu palika atpazīstama 15 gadsimtā, kad tā kļuva par Rietumāfrikas un Vidusjūras tirdzniecības ceļu krustošanās vietu. Kamieļu karavānas ar Tuzemciešiem priekšgalā, joprojām ceļo pa ceļu caur Sahāru. Kādreiz, viņi Tumbuktā tirgojās ar zeltu, vergiem un ziloņkauliem.7. Eldorado

Vēl viena mistiska vieta, par kuru klīst leģendas, ir Eldorado. Saskaņā ar leģendu, nenotveramā zelta pilsēta, atrodas dziļi Amazones džungļos.
Ekvatoriālie meži - tumšas un noslēpumainas vietas, kuras ir atdalītas no pārējās pasaules, bet daudzi cilvēki, gatavi brist pa tiem, lai tikai atrastu milzu bagātības.8. Zanzibāra

Zanzibāra - tā ir sala, kura atrodas uz Tanzānijas republikas robežas. 12-15 gadsimtā, tā bija svarīgs posms starp tirdzniecību ar Āfriku, Eiropu un tuvajiem austrumiem. Savā laikā, šī sala bija sultāna Omāna un viņa 100 sievu mājas. Kā arī uz tās ir dzimis Fredijs Merkūrijs, nesalīdzināmais rokgrupas Queen solists.
Visas šīs vietas ir apveltītas ar leģendām un mistiku, bet kā tautā saka- "nav labākas vietas par mājām". :)
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: