Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Lielā sprādziena reliktais starojums.Pilnīgi iespējams, ka Amerikāņu zinātniekiem ir izdevies iegūt pierādījumus tam, ka mūsu Visums ir radies LIELĀ sprādziena rezultātā., un tas vēl joprojām izplešas.
Pēc Hārvārdas- Smitsonas centra astrofiziķu vārdiem, viņi ir pieviksējuši tā sauktos reliktos gravitācijas viļņus, kuri parādijās uzreiz pēc lielā sprādziena, kurš notika aptuveni 13,8 miljardus gadu atpakaļ.

Par to esamību runāja arī Alberts Einšteins vēl pirms 100 gadiem. Līdz šim brīdim zinātniekiem neizdevās iegūt viņa hipotēzi praktiskajos novērojumos. Dienvidpolā atrodas radioteleskops BICEP-2, kurš skenēja apmēram 2% debesis mikroviļņu diapozonā, aptuveni 3 gadus.
Tam izdevās pieviksēt nebeidzamus mazu viļņu modeļus, kuri kalpo par pierādijuma Visuma paplašināšanai pēc lielā sprādziena.

Pēc Hārvārdas- Simtsonas astrofizikas centra pētnieka Džona Kovača, projekta vadītāja vārdiem, sekojošo gravitācijas viļņu- tas ir viens no galvenaijiem zinātnes novirzieniem, kura izpēta evolūciju un Visumu. Zinātnieks arī piezīmēja, ka savāktos datus vajadzēs apstiprināt arī citām grupām.

Atliek atgādinākt, ka janvārī astrofiziķi uzņēma unikālu foto ar kosimskā teleskopa «Habbl» palīdzību, kuros ir iemūžinātas sākotnējās galaktikas. Informācija par zvaigžņu sistēmām, kuras parādijās pirmās miljardu gados Visuma eksistences laikā, palīdzēs labāk tik galā ar evolucionāru enerģijas un matērijas, tajā skaitā arī ar tumšās matērijas izpētīšanu.

Lielais sprādziens (attēla apakšā) un Visuma izplešanās.
Lielais sprādziens ir mūsdienās pieņemtais kosmoloģiskais skaidrojums par Visuma rašanos, hipotētisks sprādzienveida process, kurā no niecīga ultrablīva objekta izveidojās Visums,    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: