Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Interesanti apļi arī zem ūdens.Daudz paranormālo pētnieki aktīvi apspriež mistiskos apļus zem ūdens, kuri tika uzieti netālu no Osima salas piekrastes (Japāna). Bet pirms neilga laika zinātniekiem izdevās pierādīt, ka šos veidojumus izraisa nevis citplanētieši, bet gan parasti mūsu planētas iemītnieki.

Atgādināsim, ka pirms dažiem gadiem, japāņu fotogrāfs Yohji Okata nogremdējās jūras dzelmē, lai uzņemtu dažus skaistus jūras skatus zem ūdens.

Vienā no zemūdens fotosesijas laikā daiveris nogremdējās apmēram līdz 80 metru dziļumam, kur viņa acu priekšā parādijās dīvaina bilde: jūras gultnē bija vairāki ģeomteriski pareizi apļi, kādi līdzīgi parasti ir redzami uz labības laukiem.

Okata uzņēma vairākas bildes ar mistiskajiem zemūdens apļiem, kuru diametrs sasniedza 2 metrus, parādija iegūtos materiālus sabiedrībai.

Viņa atradums ieinteresēja, gan zinātniekus, gan arī paranormālo parādību pētniekus. Pēc pēdējiem vārdiem, šos apļus ir radijuši viesi no citas planētas.
Kā arī uzpeldēja versijas, ka ar šādu rīcību vietējie iedzīvotāji centās pievērst savai salai tūristu uzmanību.

Bet beidzot izmeklētāji tika pie skaidrības, kad tad ir izveidojis šos interesantos apļus un strīdi beidzot var beigties.

Kā izrādijās, ka noslēpumainais arhitekts bija kāda maza zivtiņa. izmeklētājiem izdevās iemūžināt procesu viena no šā apļa veidojumiem.  Tas tika izveidots ar astes un krūšu spuras palīdzību.

ūdenslīdēji nofimēja visu tā veidošanas procesu (starpcitu tas aizņēma veselas 9 dienas).

Pēc ekspertu domām, ar "apļu mājiņu" palīdzību zivis iegūst pretējā dzimuma uzmanību. Zivitņas saparojas, bet olas atstāj pašā smilšu viducī.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: