Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Meksikā parādijies spīdīgs mistisks akmens, izdalošs dīvainu gāzi.Štata Sanora iedzīvotāji Meksikā atraduši noslēpumainu akmeni ar vairāk;am mistiskām īpašībām. Pilnīgi iespējams, ka tas nav mūsu planētas, bet gan kaut kādā veidā nonācis šeit.

No akmeņa izplūst tvaiks, kas kā, apgalvo aculiecinieki, smako pēc stipras hlora smakas. Nokļūstot zem tā iznākošajām gāzēm, daži objekti maina krāsu, kā piemēram, kartons vai papīrs. Pagaidām zinātnieki izpēta akmeņa struktūru laboratorijās.
Pec civilās aizsardzības tehniskā sekretāra Huana Manuelja Ramiresa Sandovala vārdiem, pagaidām nav zinām kas tas par akmeni, bet kalnrūpniecības uzņēmumu pārstāvji ir izrādijuši interesi par tā analīzes rezultātiem.
Rajona ugunsdzēsēju departamenta komandieriem rodas bažas, ka akmens varētu nodarīt kaitējumu cilvēkiem. Saskaņā ar amatpersonām, akmens var būt toksisks un radioaktīvs, jo nav skaidrs, no kurienes tas nācis.


Palīdzēt atrisināt šo problēmu var tikai pilnīga un rūpīga analīze. Eksperti cer, ka drīz viņi varēs noteikt, vai akmens ir zemes izcelsmes, vai tomēr to ir devis mums no kosmoss.

Pagājušajā gadā, nezināma 43 gadus veca sieviete teica, ka viņai bija jāveic sarežģītu kājas operāciju, tapēc, ka viņas kabatā aizdegās nezināmas izcelsmes akmens.


Viņa bija atvaļinājumā ar ģimeni vienā no San Diego pludmalēm , kad viņas bērni paņēma septiņus oļus neparasti zaļā un oranžā krāsā. Sieviete tos ielika savās kabatās , un aizmirsa par tiem. Mājās vakariņu laikā , viņa pēkšņi sajuta spēcīgu siltumu , kas nāca no viņas pašas kabatas. Temperatūra bija tik liela, ka tā sāka dedzināt viņas drēbes un ādu . Rezultātā sieviete nokļuva slimnīcā ar smagiem otrās pakāpes apdegumiem.

Saskaņā ar dažiem ekspertiem , sieviete varējusi ielikt kabatā fosfītus. Berzes kabatā izraisīja ķēdes ķīmisku reakciju , kas beidzās to pašaizdegšanos.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: