Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Gigantiska "Bruņota" zurka no Ķīnas.Ķīnas fermeriem izdevās notvert milzīgu grauzēju, kurš, pēc viņu domām, ir žurka.
Pēc aculiecinieku stāstiem, gigantiskā žurka burtiski terorizēja iedzīvotājus. Mednieki mēģināja uzšķērst milzīgo grauzēju, bet pret to blīvajiem kauliem tikai salauzti divi naži.
Monstra svars ir aptuveni 10 reizes lielāks, nekā parastai žurkai. pirmo reizi to pamanija pie kāda dīķa Shenyang Hunan provincē, kur tā ir locija iekšā 3 kilogramīgu zivi. Pēc aculiecinieku stāstiem, žurka norija lielo zivi veselu.

Vietējie fermeri nolēma apvienoties žurkas noķeršanā, kurā pārbiedējusi visus iedzīvotājus. Dažas dienas un tverstīšana vainagojās ar panākumiem- viņi žurku noķēra lamatās un nogalināja.

Jāatzīmē, ka Ķīnas dienvidu Guandunas provincē, žurkas - ir tradicionālas delikateses. Tās tiek pasniegtas uz galda, ceptas, sautētas. Arī vietējie iedzīvotāji apgalvo, ka žurku buljons var izmantot garšīgu zupu vārīšanai.
Īpašsa delikatese vietējiem gardēžiem - žurkas, cep kopā ar pīli.
Tiek uzskatīts, ka šo grauzēju gaļa, kuri pārnēsa daudz infekcijas un slimības, pat esot barojošāka par vistas gaļu.

Bet Šanhajā maija sākumā izcēlās skandāls, kad tika atklāts, ka pilsētā parādījās plauktos žurku gaļakura tika pārdota kā jēra gaļa. Saskaņā ar Valsts drošības ministriju, pēc izmeklēšanas tika aizturēti vairāk nekā 900 cilvēku. Policijas rīcībā ir informācija par 63 cilvēkiem, kuri nopirka žurkas, lapsas, ūdeles un citus dzīvniekus, ko pārpārdot tālāk.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: