Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

100 pierādījumi Jeti pastāvēšanai.Amerikāņu zinātniekiem idevās pielikt punktu sniega cilvēka pastāvēšanas strīdiem. Dallasā notika preses konference, kurā tika iesniegti apmēram 100 pierādijumi, kuri tika vākti pēdējos piecus gadus.
To skaitā bija vairāki videoieraksti, kuros bija redzams cilvēkveidīga būtne, kā arī viens no galvenajiem pierādijumiem - DNS testa rezultāti, kuri iespējams piederēja Jeti.
Pēc grupas vadītāja doktora Melibi Ketčum vārdiem, "Sniega cilvēka" pētijuma pierāda, leģendārais jeti tiešām dzīvo Ziemeļamerikas mežos jau 13 000 gadu.

Ketčum atzīmēja, ka izmeklējamais tips attiecas uz cilvēcisku hibrīdu. To pasaka priekšā DNS izmeklēšanas rezultāti.
Viņa pati jetija jautājumu uztver ar visnotaļ skeptiski., tapēc cītīgi sekoja biomateriāla izpētei.

Piemēram, tika konstatēts, ka daži no paraugiem, jo īpaši mati, ir unikāli. Viņu morfoloģija atšķiras no cilvēku un dzīvnieku materiāliem, tāpēc tika nolemts veikt DNS testēšanu. Kopā tika izmeklēti 111 ādas paraugi, asinis un citi audu veidi.


Un, saskaņā ar antropoloģijas katedrasNew York University Disotella Todd profesora vārdiem, visi rezultāti ir viltoti, jo nebija nekāda zinātniska izpēte publicētajiem rezultāti DNS testiem.
Zinātnieks norādīja, ka pastāv apzināts informācijas sagrozījums. Pierādijumi Jeti eksistencei jau parādijās, bet vēlāk tos visus noliedza.

Pēc antropologa domām, šie strīdi par Jeti nebeigsies nekad un ieilgs mūžīgi.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: