Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Karstuma anomālijas Eiropā.Pēdējo 30 gadu laikā Eiropas teritorijā ļoti strauji ir pieaugusi mirstība dēļ anomālo temperatūru izmaiņām. Pēc Šveicu zinātnieku sacītā, ja klimatiskās izmaiņas tā arī saglabāsies bez izmaiņām, tad nāves būs vēl vairāk.
Savu teikto viņi nostiprina ar sekojošo izmeklēšanu, kuru reuzltāti tika apkokopti žurnālā (Nature Climate Change.)

Kā izrādijās, 1980 gadā temperatūru anomālijas izsauca 2 reizes vairāk nāvju nekā periodā XX gadsimtā. Izmeklēšanā tika izmantoti temperatūru dati Stokholmas teritorijā 1900 -2009 gadam. Un kā sava veida atskaite tik izmantots laika posms no 1900 līdz 1929g. Pagājušā gada sākumā anomālais aukstums aiznesa 220 cilvēku dzīvības. Tik pat daudz cilvēku mira arī no anomālā karstuma. No 1980 gada sākās ievērojama šo datu paaugstināšanās rādijumi: no karstuma mira 381 cilvēks, bet no aukstuma 251 cilvēks.
Pēc viena no izmeklēšanas autora vārdiem Daniela Oudina Ekstrema, klimatiskās izmaiņas kļuva par iemeslu nāvju divkāršošanai 1900 līdz 2099 gadu perioda.

Atliek pieminēt, ka Jūlija beigās pagājušā gada Rietumeiropas teritorijā bija pieredzēts anomāls karstums. Kā piemēram, Francijā tika novērota vidējās temperatūras paaugstināšanās par 10 grādiem, kas atgādināja 2003 gadu, kad karstums kļuva par nāves iemeslu vismas 15 tūkstošiem nāvju.
Karsti laikapstākļi bija arī Londonā - tur temperatūra pakāpās līdz 33,2 grādiem. Karsti bija arī Ševeices teritorijā - Cīrihē, Ženēvā temperatūra pakāpās līdz +35 grādiem.

Atgādināsim, ka pirms neilga laika bija publicēts teritoriju saraksts, kur klimatiskās izmaiņas būs jūtamas vēl vairāk. Pēc Austrāliešu zinātnieku izmeklēšanas, tās būs Rietumeiropas un centrālās Eiropas, Dienvidaustrumu Āzijas, Āzija un Dienvidaustrumu daļa Dienvidamerikas teritorijas.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: