Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Dēļ kā aktivizējas piramīdas?Maz būs tādu, kuri nepikeritīs tam, ka piramīdas ir vienas no mūsu planētas noslēpumainākajām celtnēm. Šie kulta veidojumi iziet ārpus parastu celtņu robežām, ko apliecina jauns sensacionāls atklājums. Nesen speciālisti piefiksēja spēcīgus gaismas starus, kuri iziet no piramīdas augšas. Šie stari ir notēmēti tieši kosmosā.

Pats dīvainākais, ka tas notiek visur. Pagaidām zinātnieki nespēj neko atklāt par piramīdu pēkšņu aktivizēšanos. Tas ir pietiekami sarežģiti, tā kā informācija par šo celtņu īsto patiesību ir diezgan niecīga. Pēc citu speciālistu domām, tās ir senlaiku uztvērējierīces. Un tieši taagd šī hipotēze sāka saņemt apliecinājumus.

Nebijušu aktivitāti pamanīja Kukulkan Meksikas Jukatanas pussalas piramīdai, Ķīnas
 piramÄ«dām Sianskoi ielejā un Andes teritorijas Norte Chico kultÅ«ras piramÄ«dām. Å Ä«s senās tempļu bÅ«ves tika uzbÅ«vÄ“tas apmÄ“ram vienā un tajā pašā laikā, kā Gizas un Ä’Ä£iptes piramÄ«das.

Liels daudzums aculiecinieku ir novērojuši, ka no šo piramīdu augšgaliem iznāk specīgs gaismas stars, kurš aiziet debesīs (kosmosā). Ir arī foto un video aculiecinieki šiem notikumiem.


Saskaņā ar astrofiziķis Anton Ermolenko ,globālo zinātnieku aprindām nevajadzētu ignorēt šos notikumus. Nepieciešams veikt rūpīgu izmeklēšanu . Fakts, ka piramīdas " pamošanās " no tūkstošgadu miega ir unikāls pats par sevi , tāpēc nedrīkst to tā vienkārši atstāt ignorēt .
Kā arī šis nav tikai viens gadījums, bet gan vesela notikumu virkne, kura novērojama no Āzijas teritorijas līdz Dienvidamerikai.

Zinātniekiem tagad būs ar ko nodarboties un meklēt atbildes uz šo tiešām unikālo parādību. Protams, tam būs vajadzīgs laiks un nauda. Bet tas nav izslēgts, ka mums izdosies atklāt šos notikumus.


Viennozīmīgi unikāla bilde.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: