Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Noslēpumainās uguntiņas JapānāSaskaņā ar administratīvā centra Naha iedzīvotāju vārdiem, tie bija novērojuši noslēpumainas gaismiņas, kuras parādijās debesīs uz piecpadsmit minūtēm.
Ja var ticēt Rocket News 24 lapas informācijai, tad 23 janvāra 2014 gadā aptuveni 21:00 virs gandrīz vislielākās prefektūras Okinava-Naha parādijās gandrīz ducis spildti oranzu gaismiņu. Šo anomāliju novēroja ievērojami liels iedzīvotāju skaits.

Aculiecinieki stāstija, ka tās bija ļoti spožas gaismiņas, kuras kustējās pa pa debesīm. Un bija skaidri saprotams, ka tās nebija lidmašīnas.
Sākumā dīvainās gaismiņas peldēja debesīs, bet nedaudz vēlāk tās apvienojās un izgaisa.

Dīvainās gaismiņas ieinteresēja Takeshi Miyaji Ishigaki salas observatorijas direktors. Izpētot nezināmos objektus, viņš secināja, ka tās viennozīmīgi nav «astranomiskas parādības».

Pēc zinātnieku vārdiem radās sajūta, ka uguntiņas vienkārši stāvēja debesīs.
Pēc citu pētnieku pieņēmumiem, tās varēja būt krītoša meteorīta atstātās pēdas. Bet, kā atzīmēja žurnālisti, parasti kosmiskie ķermeņi, kuri lido ar milzīgu ātrumu, atstāj aiz sevis raksturīgu joslu.

Taču aculiecinieki saka, ka noslēpumainās gaismiņas vienkārši " peldēja " debesīs kādas 15 minūtes , bēt pēc tam pazuda . Anomāliju uzspēja nofilmēt ar video palīdzību, kuru izvietoja iekš Youtube. Var skaidri redzēt, kā spīdīgās gaismiņas apvienojās vienā objektā , pēc kā to gaisma lēnām pazuda, neatstājot iespēju izsekot to pazušanas procesam.

NLO publikāciju iekomentēja arī Japānas gaisa spēka pārstāvji. Pēc viņu vārdiem, tajā dienā tika veiktas gaisa spēka mācības, kuras beidzās ap 19:20, tādēļ notikums noteikti nav attiecināms uz viņiem.
Kādu laiku iepriekš arī Lielbritānijas speciālo uzdevumu vienībā, kura nodarbojas ar gaisa transporta drošību un draudiem,  uzpeldēja NLO tēma, kur izmeklē nezināma lidojoša objekta gandrīz vai satriekšanos ar pasažieru lidmašīnu, par kuru bija ziņojis lidmašīnas pilots.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: