Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Zīlēšana uz rokas.Hiromantija - zīlēšanas metode, kurā ir cilvēka rakstura līnijas, tālākās un dzīves pagātni var noteikt pēc roku ārienes. Kā tad zīlē pēc rokas? Izskatīsim galvenās līnijas!
Zīlēšana uz rokas

1 Dzīves līnija. Pati zemākā no 3 galvenajām plaukstas līnijām, aptverot lielo pirkstu, kuras sākums nāk no rādītājpirksta.
Gara līnija - laba veselība, enerģijas pārpalikums un spēks. Ļoti iespējama ilgdzīvošana. Ja šī līnija sākas no pašas plaukstas malas, tad Jūsu dzīve būs vienkārša, būsiet laimīgs. Sazarojums no augšējās līnijas - panākumu zīme, likteņa dāvanas zīme. Vērts atzīmēt, ka līnija atdalījusies pa vidu divās vienādās - raksturo ceļotāju, piedzīvojuma meklētāju, bieži šī ir sarežģīta rakstura zīme. Šīs līnijas pārrāvums uz abām rokām - slikta zīme. Sargājiet savu veselību ;)
Hiromantija

2 Galvas līnija (prāta), vidējā līnija starp dzīves un sirds līnijām. Jo skaidrāka, jo labāk cilvēkam ir attīstītas smadzenes. Ja tā sākās no spilventiņa zem rādītājpirksta, tad tas apzīmē cilvēku, kurš vēlas panākt mērķus tik ļoti, ka var pats pārkāpt savus principus, lai sasniegtu mērķus. Taisna līnija visā garumā - praktiska cilvēka zīme, loģisks prāts. Izliekta līnija - radoša cilvēka potenciāla zīme. Gara līnija - Cilvēks stingri loģisks un saprātīgs, dažkārt trūkst emocijas.

3 Sirds līnija. Izveidojas plaukstas saliekšanas rezultātā, vidējā un gredzenpirksta.

Saliekta līnija - romantiķis, taisna - Jums ir vajadzīga fiziska jūtu izpausme. Ja šai līnijai ir pārrāvumi, tad ir ieteicams pārbaudīt sirdi, tā ir zīme par nopietnām problēmām. Ja līnija beidzas vidējā pirksta vidus daļā, tad tāda cilvēka dzīvē ļoti svarīgu lomu spēlē sekss, bet ja tā turpinās, gandrīz līdz plaukstas beigām, beidzoties pie rādītāj pirksta - zīme par ideālistu, neievērojot otrās pusītes trūkumus.


  • no labās rokas nezīmē lol o-0
    2014-05-20 11:51:39
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: