Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Kuri no Vangas pareģojumiem piepildijās?Vanga - slavenākā no pravietēm. Daudzas viņas prognozes ir piepildijušās.

Staļins

1. Vairāk nekā 7 tūkstošu pareģojumi, kuri ir piepildijušies. Tas ir Georgija Lozanova aprēķinu rezultāts, Bulgāru zinātnieks, kurš uzņēmās viņas rezultātu pārskaitīšanu. Kā arī viņš pierādija, ka pravietes Vangas prognozes sniedzas tālu pāri visām robežām, kuri būtu pieļaujami parastām sakritībām. Paši zināmākie Vangas pareģojums ir Staļina nāve un Hitlera zaudējums, Kenedija slepkavība, Čehoslovākijas sacelšanās, Indija Gandija nāve, Padomju savienības sabrukums, AIDS vīrusa rašanos, jaunus gripas vīrusus.Zemūdene "Kursk"

Slavenā pareÄ£otāja teica, ka Kurska bÅ«s zem Å«dens un visa pasaule to apraudās. Daudzi ironizÄ“ja viņas vārdus - kā pilsÄ“ta, atrodoties tālu no jÅ«ras, centrālajā Krievijas augstienÄ“, varÄ“tu atrasties zem Å«dens? 4 gadus pÄ“c Vangas nāves, pÄ“c kodolzemÅ«denes " Kursk " traģēdijas 2000.gada augustā kļuva skaidrs, kas bija domāts ar vārdu Kursk . 1989 gadā, briesmÄ«gi vārdi atstāja Bulgārijas pravietes muti. 
"Amerikāņu brāļi kritīs, tērauda putnu noknābti. Vilki gaudos no krūma un nevainīgo asinis līs straumēm." 2001. gada 11. septembrī, pēc terora akta gaisā Ņujorkā sabruka Vispasaules tirdzniecības centra debesskrāpji, ko sauca par dvīņiem. ASV prezidents tajā laikā bija Džordžs Bušs (angļu valodā bush ir krūms), bet viņa administrācijas izraisītā militārā kampaņa Tuvajos Austrumos pēc dažādiem aprēķiniem prasīja ap vienu miljonu dzīvību.
Runājot par 2000 gadu sākumu, Vanga pieminēja, ka nedrīkstēs ēst kazas gaļu, aitu un govju. Šajā periodā tiešām parādijās nāvējošas slimības. Sākumā pasauli pāršalca ziņas par govju trakumsērgu, vēlāk mēs uzinājām par putnu un cūku gripu. Šīs jaunās slimības izplatijās ar milzīgu ātrumu. Cilvēce atradās paniskā stāvoklī. Mirušo skaits auga.
Bulgāriešu pareģotājai atkal bija taisnība.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: