Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

10 pašas zināmākās mistifikācijas.Cilvēki visos laikos ir ticējuši kādām eksistējošiem augstākajiem spēkiem., gariem, spokiem, briesmoņiem.
Pat tagad, augstāko tehnoloģiju gadsimtā, mēs viegli varam uzķerties uz lētu mistifikācijas āķi. Tapēc iepazīsimies ar top 10 «fotogrāfijām-apmāns», kurās ir attēlotas paranormālas parādības.

Bilde kurā ir nofotogrāfēts Lohnesas ezera briesmonis.

Lohnesas ezers jau ilgus laikus ir lauzijis vairāku zinātnieku galvas. Uzskata, ka tajā mājos kāds nezināms briesmonis. Šī fotogrāfija tā kā apstiprinātu šo uzskatu, un tā varēja kļūt par ko unikālu, bet, tomēr fotogrāfija tika atzīta kā neīsta.
Sniega cilvēka fotogrāfija

Šo fotogrāiju noteikti daudzi no Jums būs redzējuši gan video materiālos, gan kaut kur citur. Šo fotogrāfiju uzņēma Roberts Patersons un viņa draugs Roberts Glimnigons. Pēč šo dabasmīļu vārdiem viņi nejauši ieraudzija sniega cilvēku filmēšanas laikā, un filma bija tieši uzņemta par viņu. Dīvaina sakritība ne? Turpmākā izpētē tika pierādīts, ka sniega cilvēka lomu spēlēja vīrietis ādas kostīmā.
Bilde ar fejām

1917 gadā divas mazas meitenītes paziņoja to, ka esot atradušas fejas savā dārzā. Viņas pat parādija fotogrāfiju. Bet pēc 70 gadiem viņas tomēr atzinās, ka bildes ir viltojums :)
Garu fotogrāfija

William Mulmer nodarbojas ne tikai rotaslietu iegravēšanu, bet arī paranormālu fotogrāfiju uzņemšanu. Viņš palīdzēja ģimeni, ieraudzīt savus mīļos mirušos un draugus. William tika tiesāts par krāpšanu. Eksperti norādīja, ka efekts izmantoja mūsu varonis, ir viegli panākt, izmantojot divkāršo ekspozīciju.
NLO fotogrāfija

George Adamski esot uzņēmis skatu ar kosmosa kuģi. Viņš pat uzrakstīja vairākas grāmatas un pavadījis lekcijas par viņa daudzajiem kontaktiem ar sūtņiem no kosmosa. Bet, protams, viņa krāpšana tika atklāta. Starpzvaigžņu kosmosa kuģis, uzņemts bildes - tas ir tikai lampu ēnā ar viltus galda tenisa bumbiņu
.Superspējas

Teds Serios bija viens no tiem cilvēkiem, kurs bija apveltīts ar lieliskām spējām - pārnes smadzeņu izveidotus attēlus uz fotogrāfijām. Viņa "domu fotogrāfijas" kļuva par daudzu strīdu objektiem. Vis ticamāk, ka bija kāds speciāls aparāts, kurš palīdzēja uzņemt tādas bildes.
Spoka fotogrāfija

19 Novembrī 1995 gadā Tonijs O Rahillijs fotogrāfēja degošu māju kura saucās Wem Hall, Anglijā. Fotogrāfijas uzņemšanas brīdī neviens neredzēja mazo meitenīti, stāvošu durvju ailē. Viņa tika pamanīta tikai pēc attīstīšanas. Izmeklētāji uzskata, ka fotogrāfijā nav īsts spoks, un tās uzņemšana sakrita ar apbrīnojumu gaismas un dūmu spēli un ēnas.
Kauja par Los Andželosu

Jums priekšā ir sensacionāla fotogrāfija, fotogrāfēta 1942 gadā, kad pēkšņi gaisa trauksmes signāli pēkšņi iedarbojās un artilērijas ugunis lidoja uz augšu. Nākamajā rītā avīzes rakstija, ka virs pilsētas lidoja kosmisks aparāts. Bet tas nebija NLO, bet gan nedraudoša meteozonde.
Lidojošs cilvēks

Mediums Kolins Evans apgalvoja, ka viņš var levitēt. Kā jau saprotiet, ka sekojošā bilde nekādi nepierāda viņa teikto, tā kā jebkurš gudrinieks spēj uztaisīt tādu. Vajag tikai nogotogrāfēt momentu, kad palecies no ķebļīša.
Ceļošana laikā

Šajā fotogrāfijā ir uzņemta tilta Gold Bridge (1941 kanāda) atklāšana. Neskatoties uz to, ka visi skatītāji ir tērpušies tradicionālos apģērbos 40- to gadu, viens puisis kaut kā neiederas šajā bildē. Pēc šīs bildes izprintēšanas parādijās vairākas versijas. Daži pat uzskata, ka šī fotogrāfija apstiprina iespēju ceļot laikā. Bet izmeklētāji uzskata, ka nemaz tik neparasti puisis neizskatās un viņs apģērbs pilnīgi ierakstās to laiku stilā.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: