Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

10 pārsteidzoši stāsti par tikšanos ar citplanētiešiem.Visiem ir zinām par cilvēku eksistenci, kuriem itkā esot bijušas tikšanās ar ārpuszemes eksistenci. Daži no šiem stāstiem izklausās pēc pilnīga blefa, bet citi pat tiek izstāstīti ar daudz nozīmīgām detaļām.Betty un Barney Hill nolaupīšana

Amerikāņu pāris atgriežoties mājās no atvaļinājuma, kad pēkšņi pamanija krītošu zvaigzni debesīs. Nekas jau tāds tur nebūtu, tikai ja tā kristu uz leju - nevis augšu. Unikālā parādība tā izraisija viņos interesi un zinātkāri, ka viņi pat apstājās, lai izkāptu no automašīnas, kad pēkšņi, pēc precētā pāra teiktā, viņiem priekšā stāvēja kāda būtne. Viņi metās atpakaļ uz automašīnu un pameta to vietu. Vēl klāt visam, pāris apgalvoja, ka bija kaut kur pazaudējuši 2 stundas - viņi nespēja atcerēties, kas ar viņiem notika to laiku.
Kiržana Iljumžinova nolaupīšana

Krievu politiķis un pirmais Kalmikijas prezidents šokēja valsti ar savu paziņojumu, ka viņam ir bijusi tikšanās ar ārpuszemes civilizāciju. Pēc viņa teiktā, tas viss notika viņa Maskavas dzīvoklī, kad viņš gatavojās iet gulēt. Pēkšņi atvērās balkona durvis, un viņš izgāja uz balkona, kur viņš redzēja puscaurspīdīgu trubu, stiepošos pie viņa.
Trubā bija citplanētieši dzeltenos skafandros, kuri pasauca viņu pie viņiem. Viņš pieņēma viņu uzaicinājumu un apmēram diennakti pavadija kosmosā, bet tā arī nesaprata, kapēc viņš tika tur uzaicināts. Vēlāk Kalmikijas līderis bija pats uz sevi dusmīgs, jo neuzdeva viņiem nevienu jautajumu.
Sievietes nolaupīšana Knetukki štatā

Trīs sievietes brauca no Stenfordas uz Libertiju (Kentukki štatā). Pēkšņi tieši no debesīm virs viņām nolaidās liels lidojošs objekts. Visām trim sāka spēcīgi asarot acis un ļoti stipri sāka sāpēt galva. Par to kas notika nākamās 1,5 stundas, viņas neatceras. Sievietes pastāstija, ka hipnozes ietekmē tās tika nogādātas uz lidojošā objekta bortu. Nelielā auguma būtnes
veica ar viņām sāpīgas izmeklēšanas - visām 3 sievietēm bija redzamas duršanas rētas uz vienām un tām pašām vietām.
NLO Teksasā

Viens no Teksasas iedzīvotājiem apgalvo, ka viņam izdevās izmukt no citplanētiešiem pēc tā, kad viņi bija nolaupijuši viņu.
Viņš pat paspēja uzņemt dažus attēlus, kuri pēc viņa domām varēja kļūt par ārpuszemes civilizācijas pierādijumiem. Attēlu kvalitāte bija tik nekvalitatīva, ka neviens nepievērsa tām bildēm uzmanību. Turklāt, tur bija arī citi aculiecinieki, kuri apgalvoja, ka Dais Teksasas aviobāzes tuvumā  ir notikušas dīvainas lietas.Viņi redzējuši neierastas pusējošas bumbas debesīs. Daži pat apgalvoja, ka ir redzējuši, kā citplanētieši izvietojās 2 rindās un pēkšņi izgaisuši.
Pītera Hauli nolaupīšana

Parasts Austrāijas iedzīvotājs pēkšņi paodās nakts vidū savā mājā, un nevarēja pakustēties, it kā viņu būtu pārņēmusi paralīze. Pēkšņi pie viņa gultas parādijās divas kailas sievietes - gaišmataina un tumšmataina. Sievietes stāvēja un pētija viņu, kad pēkšņi gaišmatainā sieviete satvēra viņa galvu, un piespieda pie viņas krūtīm. Vīrietis centās atraut galvu no viņas, bet tas viņam neizdevās un viņš iekoda viņai ausī, pēc visa spriežot viņa nekādas sāpes neizjuta. Pēc brīža abas sievietes pazuda, bet kā pierādijums bija palikuši viņas gaišie mati uz vīrieša ķermeņa.Sievietes pazušana tika nofilmēta ar kameru

Sieviete vārdā Sonja, bija pārliecināta par to, ka viņu bija nolaupijuši citplanētieši. Dažas dienas pirms viņas stāstītā, viņa savas mājas tuvumā redzēja helikopteri, kuru vadija vīrietis melnā apģērbā, kas viņai likās visnotaļ dīvaini. Tajā pašā naktī, viņas meita sūdzējās, ka viņai sāp kāja, tā it kā kāds aiz tās vilktu. Sonjas vīrsn olēma mājā uzstādīt video novērošanu. Un viena no kamerām drīzumā piefiksēja, kā sieviete pēkšņi izgaisa istabas vidū.
Kāds arī noticēja viņas stāstītajam, bet skeptiķi, kuri apgalvoja, ka tāda veida video ir viegli pārtaisīt, bija daudz vairāk.
Seržanta Mudī nolaupīšana

Seržants Mudī brauca ar mašīnu pa Meksiku. Pēkšņi viņš sev pretī ieraudzīja lidojošu šķīvīti, pēc kā viņa automašīna noslāpa.  Automašīna nestartējās, bet no šķīvīša sāka kāpt ārā kaut kādas radības. Seržant zaudēja samaņu, un bija bezsamaņā 1 stundu 20 minūtes. Hipnozes laikā viņš stāstija, ka piegājuši, citplanētieši mēģinājuši atvērt viņa automašīnas durvis. Viņš paspēja iesist ar durvīm vienam no tiem, pēc kā arī sanāca iesist otram. Nākamais ko seržants stāstija, ka viņš gulēja piesietsp ie kaut kādas gultas, kurai apkārt stāvēja vairāki humanoīdi, kuri uzmanīgi nopētija viņu.
Tikšanās ar NLO Buff Ledge nometnē

Maikls un Džaneta, kuri piestrādāja vietējā meiteņu nometnē, apgalvo, ka redzēja NLO un tika nolaupīti. Pēc jauniešu teiktā, viņi ieraudzija mirgojošu objektu, kurš "izsvieda" 3 uguntiņas. Viena no tām uguntiņām pietuvojās jaunajiem cilvēkiem, un no tā izkāpa 2 būtnes, kuri telepātiski pārliecināja Maiklu, ka neko sliktu viņiem nedarīs. Kā arī atnācēji paziņoja, ka vispār neko sliktu mūsu planētai nevēlot. Pēc notikušā Maikls pat nepaspēja tā īsti parunāties ar Džaneti par notikušo, jo viņa slikti jutās, kā arī viņiem bija laiks braukt projām no nometnes atsevišķi.
Dvīņumāsu nolaupīšana


Divas māsas - dvīnes apgalvoja, ka esot tikušās ar citplanētiešiem, kad viņām bija 5 gadi. Pēc viņu vārdiem, sākumā istabā parādijās spoža gaisma, bet tad uzreiz parādijās citplanētieši un paņēma viņas līdzi uz savu kuģi. Viena no māsām stāstija, ka lidojošais aparāts uz kura viņas atradās, ar laiku sāka palikt caurredzams. Viņa redzēja planētu zemi, kad viņi lidoja no tās prom.

Herberts Hopkins un cilvēks melnā

1978 gadā, spihiatrs Herberts Hopkins saņēma noslēpumainu zvanu no Ņūdžersijas NLO pētnieku biedrības (vēlāk noskaidrojās, ka tāda biedrība nemaz neeksistē). Zvanītājs apgalvoja, ka viņu bija nolaupijuši citplanētieši, un viņš uzstāja uz tikšanos ar Hopkinu. Hopkins piekrita, un jau pēc dažām minūtēm uz viņa mājas lieveņa uzradās nezināms cilvēks. Viņam bija nāvīgi bāla seja; mati, uzacis un skropstas viņam nebija. Apģērbies viņš bija melnā uzvalkā. Viņš prasija dakterim, lai izdzēš visus viņa regresīvās terapija ierakstus, pēc kā pateica, ka viņam "vajag iet prom, jo enerģija nogalina viņu"    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: