Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Spiritisko seansu piekritēji.Noteikti, ka daudzi no Jums ir mēģinājuši bērnībā zīlēt, izsaukt garus, vai ko līdzīgu? Aizkapa pasaule jau sen ir piesaistijusi daudzus interesentus. Tapēc tie labprāt labāk sadalijās grupās un veica seansus. Priekš seansiem bija vajadzīgs speciālais dēlītis un norādītājs.
Šajā rakstā uzināsim par pašiem pazīstamākajiem spiritisko seansu piekritējiem.


Rokenrolla grupa

Ar spiritiskajiem seansiem arī bija aizrāvušies grupas «The Mars Volta» dalībnieki. Atliek tikai noklausīties viņu albumu «Bedlam In Goliath», un uzreiz būs skaidrs no kurienes viņi ir ņēmuši iedvesmu. Bixler-Zavala un Omar Rodriguez-Lopez atzina, ka seansu dēlīti bija speciāli pirkuši vienā no Jeruzālemes apmeklējumiem. Bet šī aizraušanās atnesa viņiem kaudzi problēmas un vairākus nervu sabrukumus, tādēļ tika izlemts sadedzināt dēlīti.


Dzejnieks

William Butler Yeats (Ä«ru angļu dzejnieks, dramaturgs) ļoti interesÄ“ja paranormālās parādÄ«bas unokultisms. Viņš bija Hermetic Gold Dawn loceklis. Å Ä« mistiskā organizācija darbojas Apvienotajā KaralistÄ“  XIX - sākumā otrajā pusÄ“ - XX gadsimtā. Tās locekļi praktizÄ“ja teurÄ£iju, maÄ£iju, alÄ·Ä«miju. KāpÄ“c dzejniekam bija vajadzÄ«ga tāda organizācija? No turienes viņš ieguva iedvesmu saviem darbiem.


Televīzija

Arī televīzijai patīk demonstrēt saviem skatītājiem visādu mistiku. Angļi ar lielāko prieku skatijās psiholoģiskā iluzionista Derena Brauna šovus. 2004 gadā viņš izpildija vienu no saviem labākajiem šoviem - spiritisko seansu tiešsaistē, kuru varēja vērot pa televizoru.


Harijs Hudini

Līdz 1920 gada leģendārais iluzionists Harijs hudini bija aizrāvies ar spiritismu. Pēc viņa mātes nāves viņš vērsās pie gaišredza, un bija vīlies spiritisma seansos. Kopš tā laika Hudini sāka savu "krusta karu" pret pārdabiskām muļķībām.

Pulicera prēmijas laureāts

Par mistiku rakstīja arī James Merrill. It īpaši, šie motīvi skan poetiskajo grāmatu ciklā «Svārstīga gaisma virs Sandoveras». Merrills apgalvoja, ka gari viņam lika rakstīt un publicēt šos darbus. Viņš ieguva Pulicera balvu par dzeju 1982.

Baltais nams

Mērija Toda Linkolna (prezidenta Abrahama Linkolns sieva) vairākkārt bija veikusi spiritiskos seansus Baltajā namā. Viņa nav spējusi aptvert viņas dēla nāvi.

Itāļu politiķis

Politiķi var darīt dīvainas lietas. Bijušais Itālijas premjerministrs Romano Prodi arī "niekojās"ar spiritiskajiem seansiem. Viņš apgalvoja, ka 1978, runāja ar Giorgio La piri spoku (bijušais Florences mērs).

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: