Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Kapēc daži cilvēki ir apveltīti ar gaišredzību, bet citi nav?Visiem cilvēkiem ir potenciāls iegūt kosmoenerģijas un zemapziņas informācijas gaišredzību. Tomēr praksē, ir ļoti maz tādu, kuri ir attīstijuši savu smadzeņu potenciālu tik tālu, lai apzināti uztvertu vizuālos impulsus kuri nāk no zemapziņas dzīlēm...

Kā rezultātā parādās gaišredzība?

Gaišredzības attīstības stimuli var būt dažādi. Dažiem cilvēkiem ir jau iedzimta gaišredzība, citiem tā parādās neliames gadijuma rezultātā, kliniskā nāve, zibens spēriena, un citi. Trešajiem šā gaišredzības spēja parādās praktizēšanas rezultātā, trešās acs trenēšanas un citu veidu gaišredzība.Kapēc gaišredzība parādās dažādos apstākļos?

Šā fenomena izskaidrošana ir pavisam vienkārša. Ir dažādi apstākļi, kā rezultātā cilvēkam aktivizējās īpaša smadzeņu daļa (orgāns) hipofīze - tas orgāns arī ir trešā acs. Dažos gadījumos šiet notikumi rodas spontāni, kuri rodas dzīves dažādos apstākļos. Bet citos gadījumos gaišredzības praktizētājs šos apstākļus rada pats. Hipofīzes aktivizācijas rezultātā arī parādās gaišredzības spējas.Kā gaišredzību sajūt dažādi cilvēki?

Dažādi cilvēki sajūt gaišredzību savādāk. Visbiežāk kopīgajam ir realitātes uztveršana ar «trešo aci». Dažas vīzijas pat aizvieto eksistējoši realitāti. Tieši tā notiek ar mediumiem, kuri ieiet «transa» stāvoklī, kur viņi meklē mirušo dvēseles un dziedina cilvēku slimības.  Dāzi gaišreģi apraksta citas pasules vīzijas- astrālās, tās garus, elli un paradīzi. Citiem gaišredzība var parādīties sapņu veidā. Parasti tādi sapņi tuvākajā laikā precīzi piepildās, bet jau reālajā fiziskajā laukā.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: