Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Cik viegli ir piemānīt cilvēka smadzenes?Šajā rakstā es pierādīšu Jums, ka ka visas Jūs sajūtas ir tikai ilūzija, un to, ka cilvēka smadzenes ir vienkārši apmānīt.
Atcerieties to, cik reizes nav tā gadijies, ka esat sagriezušies vai saskrāpējušies, bet to pamanāt tikai pēc kāda laiciņa, nevis tajā brīdī, kad tas notika.
Kad Jūs griežat, piemēram dārzeņus un sagriežieties. Jūs to ievērojat, un Jums sāk sāpēt, tecēt asinis. Kapēc ir tā?
Tur viss ir ļoti vienkārši, kad Jūs iegriežiet sev, vai arī saskrāpējieties neapzinoties to, tad Jūsu smadzenes to nepamana, un Jūs neko nejūtiet.
Kad jūs mierīgi griežat dārzeņus vai ko citu, tad Jūs esiet ļoti koncentrējušies, un Jūsu smadzenes visu pieņem, kas ar Jums notiek, un tapēc Jūs arī jūtiet nepatīkamās sāpju sajūtas. Izpētot, cilvēka smadzenes jūt ne tikai sāpes, kad notiek ādas bojājumi, bet tad kad Jūs pats to pamanāt. Cilvēka smadzenes ir ļoti viegli piemānīt.
Zemāk būs aprakstīti daži eksperimenti, kas to pierāda:

1 pieredze, mākslīgās sāpes: Izveidojiet savas rokas kopiju no gumijas cimda. Uzvelciet mēteli (vai ko citu ar garām piedurknēm) un ievietojiet rokas kopiju piedurknē, bet savu īsto roku palieciet zem galda. Vienlaicīgi un vienmērīgi spiediet uz savu īsto roku un kopiju tajās pašās vietās (palūdziet kādam, lai palīdz to izdarīt). Kad Jūs būsiet parliecinājušies, ka rokas kopija ir īstā roka, tad ar spēku iesitiet pa neīsto roku ar āmuru. Sāpes Jūs sajutīsiet tā, itkā roka būtu bijusi īsta. Kā mēs redzam, tad sāpes tik tiešām ir tikai ilūzija :)

2 pieredze, bezjūtīgums: Nolieciet savu roku uz galda. Lēnām atslābiniet to. Kad jūs pilnībā atslābināsiet to un vairs galīgi nejutīsiet, tad 5 minūtes pārlieciniet savu zemapziņu, ka tā nav jūsu roka. Pamēģiniet pieskarties savai roka, neskatoties uz to. Jums nevajadzētu neko sajust. Ja tas tā būs, tad vēl pāris minūtes iedomājieties, ka Jūsu roka atrodas nost no Jums, un turpiniet pārliecināt sevi, ka tā nav Jūsu roka.
Pamēģinot to pacelt, Jūs to nevarēsiet izdarīt. Pēc tam iesitiet (ne stipri) pa savu roku, un Jūs arī neko nejutīsiet (pēc šīs pieredzes pamasējiet savu roku, jo iespējams, ka kādas 5 minūtes vēl to nevarēsiet normāli sajust).

Tagad Jūs redzat, ka sāpes ir tikai ilūzija un Jūsu smadzenes ir viegli apmānīt.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: