Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

20 ieteikumi, kā piesaistīt naudu :)Uzziniet, kā piesaistīt naudu ar 20 pārbaudītiem principiem ;) Mūsu dzīves kvalitāte tiešā veidā ir atkarīga no tā, ko mēs ēdam, kādu apģērbu velkājam, kādā mājā dzīvojam.  Jūs variet man nepiekrist, bet visas šīs lietas spēcīgi ietekmē mūsu apziņu. Nesekojot līdzi tiem, Jūs diezvai varēsiet pievilināt naudu. Pie tam nauda mums dod drošības sajūtu, brīvību, gandarījumu.

Kapēc naudas piesaistīšanai ir tāda nepieciešamība?

Tagad nedaudz pasapņosim. Vienkārši iedomājieties to, ka Jums izdevās piesaistīt naudu, pilnīgi nedomājot Jūs varat nodrošināt sevi un savu ģimeni visu atlikušo mūžu. Ja jums ir nauda, tad jūs variet nodarboties atlikušo savu mūzu tikai ar tām lietām, kuras Jums patīk, un vairāk nestrādāt pie "saimnieka". Jums atbrīvojas daudz laika, lai varētu nodarboties ar meditāciju, priekš tuvajiem cilvēkiem, priekš atpūtas, radošuma, patīkamām nodarbēm. Turklāt, Jūs variet padarīt Jūsu tuvo dzīves komfortākas un labākas.
Un cik patīkami ir dāvināt cilvēkiem dāvanas un redzēt viņus priecīgus :) Tas dod lielu pārliecinātību!

Kādas iespējas pavērsies, ja jūs piesaistīsiet sev naudu?

Nauda - tā ir labklājības enerģija, nepieciešama ne tikai priekš materiālistiem, bet arī priekš cilvēkiem, kuru tendence ir uz personīgo un garīgo attīstību. Uz naudas rēķina Jūs variet apmeklēt dažādus seminārus, apceļot spēka vietas, pirkt garīgo atribūtiku, grāmatas, kursi un daudz kas cits. Šis viss ir vienreizēji un lieliski! Vai tad nē? :)

Viņi žēlojas par naudas trūkumu...

Man bieži žēlojas par naudas trūkumu. Dažreiz cilvēki nav spējīgi samaksāt par kādiem kursiem vai mācībām. Uzskatu, ka tā nav normāla situācija, jo attīstītam cilvēkam ir jābūt spējīgam uzplaukt visās dzīves sfērās. To arī sauc par harmoniju un pilnību.
Ja cilvēkam nav naudas, tas nozīmē, ka ir nopietna labklājības enerģijas neistrādāšanās. Tie ir melnie caurumi, kuri ir klātesoši cilvēka aurā. Caur šiem caurumiem aizplūst bagātības enerģija.

Seni veidi, kā piesaistīt naudu.


Vienmēr esmu cienijis cilvēku gudrību, jo tā parādijās ne no tukšas vietas un ir balstīta uz tūkstošgadēm un nemainīgiem enerģijas likumiem. Pastāv smalkie likumi, kuri palīdz piesaistīt naudu, bet mēs par tiem pat nenojaušam, tapēc, ka neredzam tos tiešā veidā. Šajā rakstā es uzrakstīšu par 20 galvenajiem noteikumiem, lai piesaistītu naudu savā dzīvē.

Naudas enerģija - dzīva, apzinās un ar to vaajg iemācīties pareizi apieties. Ir daudz cilvēku padomu, kā piesaistīt naudu.
Daudzās valstīs dažādiem cilvēkiem ir savas māņticības. Varu pateikt, ka tās darbojas un atnes Jums bagātību!

Māņticības un sakamvārdi saistībā ar naudu ir jebkurā pasaules valstī, briti piemēram saka:

"Ja jums ir maz naudas, tad ielieciet zirnekli savā maciņā, kurš tur uzaudīs tīklus un Jūs īsā laikā tiksiet pie naudas."

tā saka briti, protams skan jau savādi, bet katram ir savas māņticības un veiksmes formulas :)

Kā arī saka, ka naudai Jūsu maciņā ir jāstāv smuki un kārtīgi, malu pie maliņas un nesaburzītai. Varbūt tās visas Jums liekas blēņas, bet kurš var noliegt šos faktus?Piedāvāju Jums 20 senus noteikumus, kuri palīdz piesaistīt naudu:

1. Banknotes un monētas ir labāk dot ar kreiso roku, bet saņemt ar labo.
2. Pirmdienā un svētdienā neaizdodiet naudu, savādāk aizņēmējs Jums to neatdos.
3. Labākā diena, lai atdodtu aizņemto naudu - pirmdiena.
4. Nodokļus drīkst maksāt tikai no rītiem, jo, ja Jūs to darīsiet vaakros, tad paliksiet bez graša.
5. Samaksas/apmaksas ir vienmēr jaizdara pirmās. Centieties neaizņemties naudu (un neņemt kredītus), parādi iznīcina labklājības enerģiju.
6. Nekad nevienam nedodiet neko pār lieveni, un īpaši vakaros vai arī nakts laikā.
7. Mājas tīrīšanu vajadzētu darīt dienas laikā, jo savādāk paliksiet bez naudas.
8. Ja nauda ir izkritusi no maciņa, tad to vaajg pacelt ar labo roku.
9. Ierodoties jaunā mājvietā, vajag nomest monētu pirms ieejas, labāk derētu sudraba monēta.
10. Mājās (galda atvilknē vai kādā citā vietā) vienmēr turiet kādas papīra banknotes.
11. Kad atdodiet naudu, tad domās atkārtojiet: «Atgriezieties pie manis atpakaļ tūkstoškārt vairāk».
12. Atdodot kādam naudu neskatieties viņam sejā.
13. Lai Jums ir mājās naudas krājkasīte, un metiet tur visas mazās metāla monētas, kuras pie Jums nonāk. Nepārskaitiet to daudzumu. Tas ir jūsu naudas magnēts.
14. Nepaceliet no ielas pazaudētu naudu.
15. Nopērciet naudas kociņu (Fen-Šui).
16. Nenovietojiet mājas dienvidrietumu pusē priekšmetus, kuri simbolizē īpašumu.
17. Ja Jūs savu naudu turiet mājās, tad glabājiet to aploksnē, maciņā vai kastītē, vēlams sarkanā vai zelta krāsā.
18. Neturiet mājās tukšus maciņus, iemetiet tajā vismaz vienu monētiņu.
19. Naudu, kuru Jūs esat laimējuši kazino vai loterijās, pacentieties ātrāk iztērēt, jo tā nes nabadzību.
20. Noticiet, ka Jūs tiešām esat pelnijis naudu, tad tā pati pie Jums atnāks.


Psihologi saka, ka katrs ir spējīgs patstāvīgi sevi ieprogrammēt uz naudu. Tā kā, ja kādam nav naudas, tad viņam nav ko citus vainot tajā, kā tikai sevi. Lai paliktu turīgam, nevajag žēloties par savu dzīvi, nerunājiet par to, kā dzīvo bagātie un kā dzīvo nabagie. Labāk visu laiku atkārtot to, ka jūs esiet bagāti ar Visuma bagātībām.

P.S. Izvairieties no tēmas par naudas problēmām un tās neesamību, pārstājiet klausīties sliktas ziņas. Sakiet sev, ka rītdien jūsu finansiālais stāvoklis uzlabosies, un ticiet tam.  Droši dodieties pie savas finansiālās neatkarības!

Mīliet sevi un neliedziet sev prieku!

Aleksandrs Klings.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: