Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Pats vienkāršākais veids, lai ieraudzītu garus - astrālās radības!Šī tehnika ir balstīta uz iepriekšējo rakstu tehniku, kur Jūs saskatijāt debesīs kosmiskās enerģijas. Turpinam to pašu tehniku, bet ieiesim dziļākā stadijā. Tagad Jūs ieraudzīsiet garus.

Turpiniet skatīties debesīs!

Jūs redzēsiet, ka debesīs parādās līnijas un šķeltnes, kādas neskaidras formas un atdales, sfēras, ovāli un zigzagi. Tie var būt caurspīdīgi vai arī nedaudz krāsaini. Šīs formas var arī izpausties, kā dzīvnieki vai cilvēki, putni, augi vai arī kādi citi objekti.

Laikam jau zinat!


To ko Jūs redziet, nav redzes apmāns! Tās ir smalko matēriju būtnes un objekti. Parastie cilvēki nepamana tos acu mirkšķināšanas dēļ un neuzmanības.
Papildus acu redzamajai reālajai pasaulei, ir arī smalkāka pasaule, austa no smalkākas matērijas.

Smalkā pasaule ir pilna ar priekšmetiem un radībām!

Dažos gadījumos ir iespējams piefiksēt objektus, kas ir austi no smalkās matērijas, dažādās fotogrāfijās un arī videomateriālos. Senās kultūrās šās radības sauca par elementāliem, spokiem, gariem. Ekstrasensorikā tos sauc par energoradībām.

Izstrādājiet nemirkšķinošu skatienu!

Šīs dienas gaitā, kā arī citās dienās iemācieties skatīties nemirkšķinot acis, lai ieraudzītu smalkāku pasauli. Pašā sākumā šis vingrinājums varētu likties ļoti grūts, bet praktizējot tas padosies daudz vieglāk un vieglāk.

Mūsu acis ir pieradušas mirkšķināt, lai uzturētu mūsu iluzionisko realitāti.

Pēc acu nemirkšķināšanas treniņiem, Jūs variet nemirkšķināt acis pietiekami ilgu laiku. Tad arī jūs varēsiet ieraudzīt smalko pasauli un tās objektus, kuri piepilda ēterisko un astrālo pasauli.

Šo vingrinājumu var izpildīt jebkuros apstākļos un vietā!


Vienkārši skatieties un noturiet acu mirkšķināšanu. Ja Jms ļoti gribas pamirkšķināt acis un nevariet izturēt, tad variet tās nedaudz piemiegt, bet neaiztaisot ciet, ieļļojot acu gļotādu un skatīties tālāk.

Brīdinājums!

Skatīšanās laiks nemirkšķinot acis paliks aizvien ilgāks un ilgāks ar katru dienu. Dienas laikā variet veikt vairākas tādas skatīšanās. Ja sāks asarot vai sāpēt acis, tad nopērciet aptiekā jebkurus acus pilienus lietojiet tos pēc nepieciešamības. Vai arī variet acis maigi izskalot ar siltu melnās tējas uzlējumu. Kā arī centieties pēc vingrinājumu izpildēm aizvērt acis un atslābināt muskuļus. Tā arī Jūs iemācīsieties redzēt enerģiju un smalko matēriju, kuru varēsiet pārvaldīt.
Un tas savukārt palīdzēs Jums sasniegt dažādus dzīves mērķus.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: