Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1887  
5 0

Astrālā iziešana iesācējiem. (Atliek tikai izmēģināt)Pat ja Tu neēsi pieredzējis un nekad neēsi mēģinājis iziet astrālī, sekojošā tehnika, palīdzēs Tev iemācīties bez problēmām un vienkārši atdalīt savu garīgo ķermeni no fiziskā. Zinot šo lielisko tehniku Tu iemācīsies lidot savā astrālajā ķermenī. Tevi gaida vienreizēji piedzīvojumi un aizraujoši ceļojumi.

Ja Tu esi izmēģinājis neskaitāmas tehnikas, un Tev nav izdevies iziet astrālajā plānā, tad nesarūgtinies, jo šī ir viena no parastākajām metodēm, lai izietu astrālajā plānā.

Kas ir vajadzīgs, lai izietu astrālī?

Pirmais un vienīgais noteikums - iemācīties ieiet transa stāvoklī. Iziešana astrālī notiek ar apziņas stāvokļa izmaiņām, kad ir pilnīga relaksācija, atslābināšanās.

Kā iemācīties ieiet transa stāvoklī?

Nav vajadzīgs speciāli kaut kam mācīties! Tagad, Tavā ziņā ir lieliska metode. Pētijumi liecina, ka pamostoties no miega, smadzeņu viļņi strādā tieši tajā režīmā, kurš ir nepieciešams, lai izietu astrālajā plānā.

Kā tad iziet astrālī?

Īstenībā viss ir diezgan vienkārši, šeit būs daži speciāli paņēmieni, kuri palīdzēs Tavos mēģinājumos. Trenējies un mēģini katru dienu. Tu viegli bez lielas piepūles spēsi iziet astrālajā pasaulē, un lidināties pa savu istabu.

Kā pareizi izpildīt iziešanas tehniku?

Tātad, kā tikko Tu pamosties, nesteidzies atvērt acis, nekusties! atceries, ka šie noteikumi ir ļoti svarīgi!

Pamostoties nekusties un nekādā gadijumā neatver savas acis!

 • Mēģini pakustināt kadu no savas ķermeņu daļas, bet tajā pašā laik'nekustinot to fiziski. Tā Tu spēsi attīstīt savu astrālo ķermeni un iemācīties un kontrolēt to.
 • Mēģini uzlidot savā apziņā un iziet ārpus materiālās robežas.

 • Pamēģini izvelties no sava ķermeņa.

 • Iedomājies par kaut kādu vietu, un centies tur domās nokļūt.

 • Pamēģini griezties un izgriezties no ķermeņa savās domās.

 • Pamēģini sadzirdēt iekšējās skaņas, balsis, vai arī saskatīt kādus attēlus (līdz attēli kļūs tik reāli, kā īstenībā, un skaņas dzirdēsiet kā reālajā, tad momentā Jūs tiksiet izrauti astrālajā plānā.)

  Tu noteikti, ka sapratīsi par ko es rakstu, kad nonāksi tādā stāvoklī. Mēģini iziet jau nākamajā rītā. Praktizē 10 - 15 minūtes.
  Vajadzētu strādāt katru dienu, lai aktivizētu savu astrālo ķermeni. Atrašanās izmainītā stāvoklī uzreiz pēc pamošanās, tādas praktikas izdodas daudz vieglāk un ātrāk, nekā dziļā transā, nerunājot par nomodas stāvokli vispār.  Kā atgriezties atpakaļ ķermenī?

  Ar vienkāršu pavēli, iztiekt domās «ATGRIEZTIES!».

  Ja nu nekas neizdodas?

  Ja nēsat parliecināts, tad nemēģiniet. Spēks sastāv no pārliecības un apņēmības, un lielu pārliecību saņemt to, pēc kā Tu tiecies! Bet ja nu tiešām neizdosies, tad liecies uz auss, un pie nākamās pamošanās reizes atkārto to pašu, un tā katru dienu. Agrāk vai vēlāk Tavs eksperiments noteikti izdosies.

  Atgādinājums!

  Pēc pirmā mēģinājuma, Tev var arī nekas neizdoties, nekrīti izmisumā, bet nākamajā dienā mēģini atkal. Ikdienas treniņi nesīs savus augļus, 16 dienu laikā. Bet kā likums, veiksme atnāk jau pēc 2 - 3 dienu praktizēšanas. Izveido sev speciālus pierakstus, kur Tu ierakstīsi savas pieredzes, tas ļoti palīdzēs tavai zemapziņai, lai koncentrētu nodomus un enerģiju.

  ОМ!


 • Vai kādam ir izdevies jau?
  2014-02-20 11:16:39

 • aizvakar izlasīju šo rakstu tieši pirms gulēt iešanas. dīvaini, sapnī man tas izdevās, bet tad es nez kāpēc iedomājos, ka nogulēšu tādējādi darbu un pamodos.. :D šovakar jāmēģina atkal. :)
  2014-09-04 03:10:57

 • man tas izdevies sen kad astrali aizgaju pie kadas pazinas likas ka sapni viss ir bet pazina ko redzeju bija reala
  2014-09-22 20:26:39

 • Sveicināti!!! ja runa iet par notikumiem guļot. tad nevajag jaukt ar iespējamajiem ''emocionāli reālajiem'' sapņiem. tas itkā izpaužoties tā itkā vis kas notiek sapnī emocionāli šķiet diezgan reāls. tādus sapņus viegli var atšķirt ar vairākām pazīmēm ar ko saskaries tur. bet lai pārliecinātos vai tiešām tas bija astrālais vai ''emocionāli reālais'' ceļojums. tad ir vēlams mēģināt nokļūt pie kādas paziņas. īpaši kurš pagaidām nezin par to ka jūs šobrīd praktizējat astrālos ceļojumus. tad vēlams piefiksēt pāris būtiskus sīkumus. piemēram: kādu paroli no interneta saitiem. un vēlāk viņa klātbūtnē mēģināt atvērt to saitu. aizbildinoties itkā jūs mēģināsiet uzminēt to paroli. tad ar redzēsit kāds ir rezultāts. vai tas bija tikai ''emocionāli reālais'' sapnis vai tiešām jums ir izdevies astrālais ceļojums.
  2014-09-26 18:40:34

 • Es ieteiktu rediģēt visus rakstus. kuros astrālais ķermenis ir nosaukts par dvēseli vai garīgo ķermeni. Dvēselei nav nekāda sakara ar astrālo ķermeni. Dvēseles daba ir garīga, toties astrālais ķermenis ir viscaur materiāls. Lūdzu nevajag jaukt šīs lietais. Labāk cilvēkus vest uz gaismu, nevis dzīt tumsā, jaucot šos visus terminus: gars, dvēsele, astrālais ķermenis...
  2015-10-23 14:21:11

 • Katrs saprot pa savam. Citam astrālais ķermenis ir dvēsele, citam atkal gars. Tik pat labi, ja cilvēks ir miris, tad viņa dvēseli nosauksi par garu, jeb dvēseli - savādāk jau nevar izskaidrot.
  2015-11-18 18:51:20
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: