Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Auras pastiprināšanas tehnika.Lielākais enerģijas avots - zemes kodols. Cauri zemei iziet milzīgs daudzums enerģijas stari, kurus var izmantot savas auras pastiprināšanai, vai arī, lai sajustu siltumu sev apkārt. Auras pastiprināšanas tehnika ļaus Tev pastirpināt savu auru, kā arī citas enerģijas, liekot tām izraisīt simpātijas un mīlestību pret sevi.

Tehnika - vienkārša:

1. Nostājieties taisni un aizveriet acis. Novietojiet savas kājas Jūsu plecu platumā, rokas gar sāniem.
Sajūtiet zemes kodolu. Jo vairāk to sajutīsi, Tu sāksi sajust tirpšanu rokas un kāju pirkstgalos.

2. Kad sāksies tirpšanas sajūta, iedomājies kā zemes kodols paver milzīgu enerģētisko kanālu, kurš piepilda Jūs ar vibrējošiem zaļiem un viloetiem burbuļiem, bumbām. Enerģijia iziet caur Tavām kājām, ķermenim, un jūsu kronim virs galvas. Ļoti drīz Jūsu ķermenis sāks vibrēt.

3. Atļaujiet, lai enerģija turpina plūst no apakšas. Tajā pašā laikā, iedomājieties, ka saule izdala sudraba un dzeltenus starus. Enerģijas plūsmas no apakšas un augšas apvienojās. Tu atrodies enerģijas centrā, kur tās visas krustojās. Šie enerģijas viļņi papildina Tavu auru. Sajūti un pamani, tā tā pilnveidojas tev apkārt.

4. Liec enerģijām griezties ap sevi cilindra veidā tās visās varavīksnes krāsās. Cilindram ir divas kārtas. Iekšējā kārta griežas pretēji plkst. rādītāja virzienam, bet ārēja pa plkst. rāditāju virzienu. Liec enerģijai griezties tādos virzienos.
«Es Tev pavēlu Amon Ra, piepildi mani ar mīlestību, aizsardzību un vadīšanu.» Ir svarīgi, lai Jūs šo frāzi atkārtotu 3 reizes, un ar maksimālu atdevi. Atveriet acis un iedomājieties pēkšņu sprādzienu, kurš iznāks no Tevis uz āru.

5. Sajūti pasauli un mieru. Tagad reālajā dzīvē dzīvo ar pārliecību, ka cilvēki pievilksies pie Jums.Piezīme: Enerģija ar laiku pazūd. Ilgākais laiks, kad Jūsu aura spēs uzturēt tādu pievilcību un šarmu - ir apmēram 12 stundas. Pēc šī laika Jums vajadzēs sevi uzlādēt atkārtoti.Kādas vēl ir auras pastiprināšanas priekšrocības?

• Psihiskie uzbrukumi, kuri būs vērsti pret Jums, novirzīsies atpakaļ uz uzbrucēju.
• Pastirpināsies Jūsu imūnsistēma.
• Cilvēki Jums blakām sajutīs spēcīgu enerģiju, kā arī emocionalitāti.
• Jūs izstarosiet spēcīgu enerģiju, kura dos vēl vairāk spēka Jūsu domām. Jūsu intuīcija pārpēs pati sevi, un ieies jaunā līmenī.
  • Izklausās brÄ«niÅ¡Ä·Ä«gi un arÄ« tā darbojās!
    2014-02-22 21:44:46

  • Vai izmÄ“Ä£inājāt jau šādu tehniku?
    2014-02-22 23:03:56
Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: