Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Cilvēks ir spējīgāks uz ko vairāk.Neparastas spējas cilvēkam nemaz nav mīts. Tādas iespējas ir ieliktas mums katram jau no dzimšanas.

Kritiskās vai stresa situācijās kad cilvēks pārdzīvo stipru emocionālo satricinājumu šīs neparastās iespējas var parādīties katrā no mums.

Piemēram ir dzirdēti daudz gadījumu, kad cilvēkiem parādās ekstrasensorās spējas tieši pēc komas vai klīniskās nāves pārdzīvošanas.Kā lielisks piemērs tam visam bija visiem zināmā gaišreģe, dziedniece Bulgārijas valsts pilsone vārdā Vanga. Viņas telpātijas, dziedniecības un gaišredzības spējas atklājās tikai tad, kad viņa būdama vēl maziņa iekļuva ļoti stiprā vētrā.

Tieši arī tad viņa zaudēja spēju - redzēt, bet tā vietā ieguva kaut ko vēl neizdibināmu un vērtīgu.Vēl viens dzīvs pierādijums tam bija visiem zināmais Volfs Mesings. Viņš bija viens no tā laika varenākajiem gaišreģiem.

Bet mazums zināja to, ka viņš savas brīnumainās spējas ieguva 11 gadu vecumā kad viņš bija ļoti tuvu bada nāvei.

Mesings klīniskajā nāves stāvoklī pavadīja ļoti ilgu laiku, bet tomēr viņu izdevās glābt. Pēc tā notikuma Mesings kļuva par pasaules slavenu gaišreģi, telepātu un brīnumainu cilvēku.


Zinātnieki saka, ka līdzīgi precedenti notiek, ka krīzes situācijās uz emocionāliem satricinājumi vai arī ievainojumiem stipri reaģē smadzeņu kreisā puslode. Atverot mums tās iespējas kuras mēs paši nevarējām kontrolēt.

Neparastās cilvēka spējas varētu arī nosaukt kā interpretācijas tulkojums - tas ir tā, kad tulkotājs pārtulko runu kopā ar cilvēka teikto. Tādus speciālistus ir diezgan grūti atrast.

Laikam jau Jūs esat dzirdējuši tos gadījumus kad kritiskās situācijās cilvēki ir darījuši pašas neiedomajāmākās lietas.

Kāds students no Rjazaņas Krievijā kad viņam mÄ“Ä£ināja atņemt naudu viņš piekāva uzbrucÄ“ju ar 3 tonnÄ«gu sliedi! Eksperimenta gaitā jaunais cilvÄ“ks tā arÄ« nespÄ“ja pacelt to smagumu, bet aculiecinieki redzÄ“ja kā viņš vicinājis Å¡o smagumu kā parastu kociņu.  Izklausās pārāk neticami, varbÅ«t kāds zin kaut ko par Å¡o atgadÄ«jumu ?

Mūsu smadzenes - pārsteidzoša ķermeņa sastāvdaļa!
Ir tādi cilvēki kuri piemēram pēc pārciestas klīniskās nāves spējs pievilkt kā magnēts dažādus dzelzs priekšmetus. Ir tādi kuri pēkšņi spēj runāt un lasīt dažādās valodās kuras pirms tam nav zinājuši. ir arī gadījumi kad cilvēks sāk lasīt cita domas.

Tieši viens no gadījumiem notika ar vienu Krievijas iedzīvotāju Jeļenu Lagodu kura pēc pārciestas klīniskās nāves sāka runāt 25! pasaules valodās, kā arī valodās kuras bija izmirušas.Rifs Muharjanos ir viens no tiem cilvēkiem kuram ir izdevies izdzīvot pēc zibens spēriena.

Tālajā 1965 gadā Rifam iespēra lodveida zibens, un viņš bŗinumainā kārtā palika dzīvs. Ar laiku viņš sāka redzēt dīvainus sapņus kuri drīzumā sāka izpildīties - viņā sāka parādīties ekstrasensorikas spējas.

Kad viņš pilnībā atlaba no slimības, kāds viņa ļoti labs draugs saslima. Ārsti nevarēja nekādīgi viņam palīdzēt, bet tikai noplātija ar rokā - tieši tad Rifs nolēma izmantot savas brīnumainās spējas. Burtiski jau pēc 2 nedēļām Rifa draugs jau stingri stāvēja kājās.Lielbritānijas iedzīvotājs Daniels Tammets kļuva par vienu no visvairāk erudītākajiem cilvēkiem pasaulē pēc tā kā 4 gadu vecumā viņš piedzīvoja spēcīgu epilepsijas lēkmi.

Pēc šī atgadījumi viņš sāka rēķināt ļoti sarežģītus matemātiskos aprēķinus savā prātā. Kā arī viņš spēj iemācīties pilnīgi svešu viņam valodu ļoti īsā laikā. Kā pierādijums tam, viņš Īslandes valodu iemācijās tikai nedēļas laikā !!!

Vēl viens unikāls atgadījums noticis tālu ziemeļos.Lidotājs kurš atradies pilnā ziemas ekipējumā blakus savam lidaparātam, sajūta kaut kādu kustību sev aiz muguras. Kad viņš pagriezās tad savā priekšā ieraudzīja milzīgu balto lāci. Pēc sekundes pilots jau atradās 2 metru augstumā uz lidaparāta spārna, uzlecot no vietas divmetrīgā augstumā.Pārdabīgas spējas ir katrā no mums, tik ir nepieciešams tās nedaudz pagrūzt.

Bet ne katram ir pa spēkam kļūt par ekstrasensu vai telepātu pēc šī "pagrūdiena".

Tas ir grūts liktenis, un kas ir tās neparastās spējas: Tas ir tikai lāsts - izlemt Jums pašiem.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: