Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Astroloģija - mistika vai realitāte?Astroloģija - vai tā ir tikai pilnīga mistika, vai arī tā atspuļguļo kaut ko reālu?Astroloģija - tā ir gandrīz vai pilnīgi mistiska mācība, kurai nav nekāda saistība ar patieso realitāti. Tomēr, pati vecākā, fundamentāl daļa no šīs mācības, apliecina par cikliskām ietekmēm Zemes nostājā attiecībā pret Sauli, kā arī Mēnesi, un planētām saules sistēmā, dažādiem dabas procesiem uz zemes, kā arī uz cilvēka psihi - nav mīts.
Racionāli pārdomājot šo astroloģiskās mācības daļu, tā kalpoja par pamatu jaunai mūsdienīgai zinātnei - kosmoritmoloģija.
Bet mēģinājums astroloģisko zinātni stingri apvienot ar kosmisko darbību ritmiem, visas rakstura īpašības un cilvēku darbības, kā arī dažādus cilvēka dzīves notikumus, dzīvē un sabiedrībā (jo īpaši, katastrofas), ir pilnīgi nepieņemami.Tā skaidri demonstrē dažādas cilvēku horoskopu formas, izstrādātas nodrošinot dažādu pakāpju detalizētas prognozes attiecībā pret to.
Vienkāršākā horoskopa forma, kura pareģo visticamākās cilvēka rakstura īpašības pamatojoties uz datumu un viņa dzimšanas datiem (bez dzimšanas stundas atskaites), nodrošinot uzticamu aprakstu par galvenajām iezīmēm cilvēka raksturā, nekā tas, ka prognozes varētu būt nepatiesas.
Kā arī šis rezultāts arī nevar būt pilnībā izskaidrots pašapmānam, liekot meklēt cilvēka raksturā tieši pareģotās īpašības (Šo parādija liela statistiska analīze cilvēka bioloģiskajos datos, kuru veica vācu zinātnieki 40-50-to gadu XX gadsimtā.)
To rezultāti pēc skeptiķu dubultas pārbaudes, bija neizskaidrojami, bet nozīmīgi.)

Tomēr kosmoritmoloģija prognozē tikai tendenci cilvēkā, kuri dzimuši pēc noteikta laika, dažas tā dominējošās īpašības, kuras izraisa kosmiskie faktori. Par nekādu pilnīgi precīzu rakstura pareģošanu, vai vēl vairāk - likteņa - nevar būt nekādas runas.

Cilvēki negrib ticēt tam, ko Tu neredzi - kā var tā būt, ka planētu izvietojumi var ietekmēt, vai pareģot problēmas, raksturu, un ko citu? Ir daudz fakti, kuri tieši to pierāda. Mēs vēl ļoti daudz nezinām pār to, kas notiek mums apkārt.

    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: