Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Mēness NLOVairāki daudzu valstu astronomi jau ilgu laiku novēro interesanto mēness aktivitāti. Jau krietnu laiku pirms tā, kad uz mēness virsmas safu kāju spēra pirmie astronomi, tur tika novērots kas ļoti neizskaidrojams.
"Mēness anomāliju katalogā, kuru publicēja NASA 1968 gadā, atgādina par vairāk nekā 579 noslēpumainiem notikumiem, kuri tika vākti 4 gadsimtu laikā, un tiem nav nekāda izskaidrojuma līdz pat šodienai".

Atgādinās minētu anomāliju redzētais 1956 gada 26 novembrī lielais maltas krusts, trijstūri, spīdīgi kvadrāti, krāteru izgaišana, "sienu" parādīšanās, spīdīgi pārvietojošies objekti, spilgtas gaismas, ģeometriskas figūras, spilgti gaismas zibšņi, spīdoši gaismas objekti, krāsainas tranšejas, attālinoties ar 6km/st. lielu ātrumu."

(B.A.Shurinovs Paradox XX gs. Maskava, 1990). Nesen augšpusē uzpeldēja pārsteidzošs dokuments. Tās ir atskaites par vēl neizskaidrojamiem incidentiem, kuri ir saistīti ar mēness virsmas izpēti. Izlasīt varēsiet tikai īsu fragmentu no 70 lapaspušu bieza faila.

PILNĪGI SLEPENS FAILS INFRA D.I.P. PROJECT MARXEN UFO88DEPARTMENT OF INTERPLANETARY AFFAIRS OFFICIAL DOCUMENT/TRANSENVATE/PROJECT MARXENdata inclusive DE-CLASSIFIED JANUARY 1, 1989INEREN CLEARANCE BY S . E. MARSUBJECT: Ziņojumi par NLO (citplanētiešu) novērojumiem uz mēness un marsa virsmas.

COMPILED BY S.E. MAR, DIRECTOR OF THE DEPARTMENT OF INTERPLANETARY AFFAIRSJANUARY THROUGH MAY 1972 AND IN 1990.by Steve Omar/EN MAR

Astronauti, kuri lidoja uz Mēnesi izpētes programmas ietvaros "Apollon", ļoti bieži bija saistīti ar NLO (nezināmiem lidojošiem objektiem). Oficiālā NASA (AS12- 497319) fotogrāfija, iegūta Apollon-12 misijas laikā - ļoti skaidri ir redzams liels NLO, lidinoties pāri astronautiem, kuri pastaigājās pa mēness virsmu.

Valdības politikas slepenību ap NLO ir lieliski aprakstijuši un iedokomentējuši vairākās astronomiem zināmās grāmatās, tādās kā piemēram: Alens Haineks (ASV BBC konsultants saistībā ar NLO), majors Donalds Keihoa, Timotijs Guds (viņa grāmata, "Vairāk nekā" pilnīgi slepeni") un daudzi citi profesionāli izmeklētāji. Viens no neatkarīgajiem ekspertiem, kuram var uzticēties - Kristofers Krafts, kādreizējais NASA direktors. Viņš nodeva sekojošo ierakstu (pēc tā, kad atstāja savu amatu NASA. Tas tika ierakstīts Apollon-11 misijas laikā:

Astronauti Neil Armstrong un Baz Oldrin (Nīls Ārmstrongs, Bazs Oldrīns) nosūta no Mēness: "Tas ir milzu atklājums. Nē, nē, nē... Tā nav nekādā gadījumā optiskā ilūzija, par to nevar būt nekādu šaubu!"

LIDOJUMA CENTRA PĀRVALDE (CENTRS HJŪSTONĀ): "Ko...ko...ko? Kas tie velna tur pie Jums notiek? Kas notika?"

ASTRONAUTI: "Viņi - šeit virs apvāršņa."

LIDOJUMA CENTRA PĀRVALDE: "Kas - tur ir?...(sakari pārtrūka) Centra pārvalde atkārtoti izsauc Apollon-11."

ASTRONAUTI: "Mēs redzējām vairākus ciemiņus. Viņi tur pabija kādu laiku, pārbaudija iekārtas."

VADĪBAS CENTRS: "Pārbaudiet savu pēdējo ziņojumu."

АSTRONAUTI: "Es saku, ka šeit ir citi kosmosa kuģi. Viņi stāv otrpus krāterim, taisnā līnijā."

VADĪBAS CENTRS: "Atkārtojiet... atkārtojiet!"

АSTRONAUTI: "Atļaujiet mums zondēt šo sfēru...  625  5... automātiskā releja ir atvienota... Manas rokas tik stipri trīc, ka es neko nespēju izdarīt. Nofilmēt šo? Ak dievs, ja šīs nolādētās kameras kaut ko nofilmēs... ko tad?"

VADĪBAS CENTRS: "Vai Jūs variet kaut ko nofilmēt?"

АSTRONAUTI: "Man vairs nav pa rokai lielā lente. Trīs šavieni no "šķīvīša", vai arī kā tā lieta saucās, sabojāja lenti."

VADĪBAS CENTRS: "Atgrieziet kontroli! Vai viņi ir Jūsu priekšā? Vai ir dzirdami kaut kādi trokšņi no NLO?"

АSTRONAUTI: "Viņi šeit piezemējās! Viņi ir šeit un mūs novēro!"

VADĪBAS CENTRS: "Spoguļi, spoguļi... Vai Jūs variet to atregulēt?"

ASTRONAUTI: "Jā, tie atrodas vajadzīgajā vietā. Bet tie, kas uzbūvēja šos kuģus var atgriezties jebkurā laikā, vai rītdien, un novākt tos. Reizi un pa visām reizēm."

Pilnīgi loģiski, ja tad, ka valdības aģentūras uzgāja slepenas NLO bāzes, tad viņiem tas būs jāpatur noslēpumā no sabiedrības, kā arī izstrādāt "piesegšanas plānu", lai noslēptu patiesību. Bet problēma bija tā, ka izmeklētāji bija runājuši tieši ar mūsu nodaļu sakarā ar NLO lietām.

Starp ekspertiem kuri paziņoja mums par dzīvi uz Mēness, un astronautu atklājumiem, bija Farida Iskioveta, bijušais prezidenta ANO konsultants par NLO lietām, noslēpumainais Mr Inglish , kurš sniedza slepenu fotogrāfiju priekš NASA astronautiem , bijušais komandieris (Naval Intelligence Marc Haber) , kurš zināja lielu skaitu slepenos datus , Seržants Willard Vanna, pasniedz jūras izlūkošanas , Major Wayne Ehou kurš ir darbinieks militārās izlūkošanas sniegtās Kongresu NLO izpētes materiāliem , Dr James Hyurrah no NASA kosmosa programmas un citiem darbiniekiem, kuriem ir drošības pielades šai lietai . Es personīgi runāju ar visiem iepriekš minētajiem pētniekiem.

Pastiprinātu interesi par dzīvi uz Mēness pārņēma sabiedrību pēc saņemtajiem radiosignāliem. pēc Markoni Tesla pieredzēm, kurš centās nosūtīt uz mēnesi radiosignālus, un cerot saņemt atbildes no tiem. Pēc šī notikuma Amerikāņu, Franču, un Anglijas astronomi zoņoja par spīdīgām, spilgtām gaismās uz Mēness.
20-30 gadu laikā ir saņemti neskaitāmi ziņojumi par tāda veida parādībām, gan žurnālos un avīzēs, kurus joprojām ir iespējams atrast bibliotēkās.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: