Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Murgi sapņojot.Daudzus cilvēkus nomoka murgi, daži no rītiem ceļās nomākti, un cer, ka nākamajā naktī spēs vismaz labi izgulēties. Ir cilvēki, kuriem murgi rādās ļoti bieži, un tas ietekmē nākamo rītu, un garastāvokli.No šiem murgiem var izvairīties, ja zin astrālās pasaules likumus, un pareizi tajā nokļūt. Tradicionālā zinātne kopumā, un medicīna biežāk, domā, kā sapņi rādās no dienas piedzīvotajiem momentiem, vai iespaidiem.
Bet tūkstošgades austrumu vēsture par to izsakās savādāk.
Austrumu gudriem sadalija pasauli fiziskajā (mūsu realitāte), un astrālajā pasaulē (sapņi). Viņi uzskata, ka astrālā pasaule ir tik reālistiska, kā tā realitāte, kurā mēs dzīvojam, un uzskatam par vienīgo un neatkārtojamo.
Austrumu Guru skolotāji saka, ka viss, kas notiek sapnī, ir tik pat reāls, un tā pat arī atspuļguļojas mūsu dzīvēs, kā arī notikui fiziskajā pasaulē. Tikai astrālā pasaule ir balstīta uz citiem fiziskajiem likumiem, un tur darbojās tikai domu spēks, nevis fiziskās darbības.

Fiziskajā pasulē mums ir ierasti tādi jēdzieni, kā draugs un ienaidnieks. Astrālajā pasaulē ienaidnieka varu ieņem enerģētiskās būtnes, kuras barojas no mūsu enerģijas, un dzīvo kā analogi fiziskās pasaules parazītiem, nevis tikai naktī, bet arī dienas laikā.
Vēl vēsturiskajos laikos, ārsts Paracelzs šādas radības nosauca par elementāliem. Paracelzs ticēja to reālajai eksistencei, un pat izstrādāja metodi, lai aizsargātos pret tiem.

Bet visa šī ir teorija, pāriesim uz praktiku.

Rādās murgi? ko darīt:
Tā ir skaidra zīme, ka Jūsu astrālo ķermeni apdraud parādība no tās pasaules. Labākā metode šajā gadījumā būs - vairāk kārtēja pamošanās. Astrālajai pasaulei nav pieejams astrālais ķermenis, kurš ir savienots ar fizisko, tāpat, kā fiziskajai pasaulei nav pieejamas astrālās būtnes.
Gadījumā ja astrālajam ķermenim nebūs pietiekams enerģijas daudzums , lai veikli atkal atgrieztos fiziskajā, tas astrālie parazīti var paņemt daļu no tā enerģijas, dēļ kā cilvēks var saslimt, sakarā ar vājo ķermeņa enerģiju.
Galvenā pazīme, kura norāda uz to, ka esat kļuvis/usi par astrālo parazītu upuriem - biežas bezmiegu naktis, biežās pamošanās nakts laikā, noguruma sajūta, pat pēc labi izgulētas nakts.
Galvenais ir nejaukt tādu stāvokli ar analogo, kas ir saistīts ar organisma mazspēju. Vēl viens spožš piemērs par to, ka ja Jūs ir apsēdusi kāda būtne, parazīti no astrālās pasaules - ir bieža kaķu, un čūsku klātbūtne sapņu laikā, vai arī peļu.Kā lai tiek vaļā no murgiem?
Ja Jūs esat ticīgs cilvēks, tad pirms gulētiešanas ir vērts palūgties, tas pastiprina enerģētiskās čaulas izturību, un pretojas negatīvo būtņu uzbrukumiem. Priekš ateistiem ir ne mazāk piemērotas metodes. Lieta ir tajā, ka smalkie ķermeņi pārvietojas pa vairākiem astrālajiem līmeņiem. Jo zemāk nolaižās smalkais ķermenis (astrālais), jo vairāk negatīvo parazītu tur varēs satikt. Cilvēki kuri iemieg ar negatīvām domām, nonāk astrāla zemākajos līmeņos sapņu laikā, un saskarās tur ar negatīvajām emocijām, un briesmīgām būtnēm.
Jo vairāk pozitīvās domas Jūs izlaidīsiet cauri sev pirms iemigšanas, jo augstāks līmenis būs sapņu laikā.    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: