Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 2277  
5 0

Laura Berga dienasgrāmata.Es pats pamazām rakstu grāmatu un turpinu uztvert ārpuszemes civilizācijas planētas un visumu, kā arī radījumu,kurš traucē man regulāri jau kopš paša sākuma, un tiek mūsu planētā uzskatīts par labu Dievu.

Viss šokējošākais ko esmu atklājis, ir ciniskais necilvēks, radījums, burvis; kurš mūsu planētā ir iemājojis 100.000 gadu atpakaļ (pārbaudīta informācija no viņa paša), un kuru es pats arī varu reizēm redzēt.
Tas ir vecs vecis ar zizli rokā, izskatās kā cilvēks, ja es būtu mākslinieks- varētu pat viņu uzzīmēt.

Vinš pateicoties jēzum kristum un saviem liekulīgajiem aģentiem, šajā planētā jūtas, kā monarhs,saimnieks un apgaismotājs.Visi viņu uzskata par Dievu,bet patiesībā vinš ir tukšs dranķis, jo vinš ir iemiesojies cilvēkos ar nodomu zagt informāciju un vadīt, ietekmēt cilvēkus, un kvantu pasaules -kuros dzīvo cilvēki.

Tā ir vesela atsevišķa zinātne, un nozare par kuru ir jāraksta grāmata, un sen jau to vajadzēja kādam izdarīt. Piemēram visiem cilvekiem domas tiek vadītas no viņa radījumiem, un šis radījums man regulāri neļauj sazināties ar kosmisko informāciju. Neļauj pārkodēt sevi, pārveidot kosmisko apziņu un atbrīvoties no viņa informācijas un ietekmes.
Viņi ir smadzeņu frekvencē, un smadzenes burtiski ir vadāmas. Tā ir lielākā netaisnība par kuru neviens nezin. Šis burvis ir burtiski paverdzinājis visu planētu, lai cilvēkus veidotu par primitīvām marionetēm ar kuriem var spēlēties, un viņus ietekmēt gadsimtu aiz gadsimta.

Viņš neļauj cilvēkiem ar domām veidot savu saziņu ar visumu, un liek cilvekiem manipulēt ar komandām kas ir vārdi. Mēs ar domām nevaram sazināties, jo šis burvis nobloķē visas smadzeņu frekvences, un liek izdomāt vārdus; tos lieto kā komandas.
Kad savienojos ar ārpuszemes civilizācijām, vinš burtiski pārtvēra signālus, un visu to fenomenālo informāciju kas nāca no tās civilizācijas.
Ar tās civilizācijas signālu es biju vadāma mašīna kas var ieslēgt informācijas sfēras organismā un pilnība iegūt virscilvēka stāvokli.

To ar vārdiem ir grūti aprakstīt. Vajadzētu linku, lai savienotos ar domām, un tad tu saprastu, kas tās ir par tehnoloģijām. Ar komandām un domām Tu vari savā organismā izveidot jebkādu darbību, arī hologrammas veidot.
Mana bioenerģētiskajā ķermenī un smadzenēs ir joprojām tās tehnologijas, kuras es saņēmu no ārpuszemes civilizācijas. Bet tās ir ļoti sabojātas, jo mani sabojāja tas burvis, kuru es redzēju hologrammā.

Es citplanētiešu sakaru plūsmā iekšā biju ticis pilnībā. Pieslēdzies pie viņu tehniskās iekārtas, kas ir domātas pašiem citplanētiešiem, lai organizētu darbību. Piemēram pateicoties smadzenēs ieliktai energoinformācijai es joprojām varu uztvert ļoti daudz lietu, veidot pats savas energoinformatīvas armijas, pieslēgties pie saules visuma zvaigznēm, pārveidot domāšanas frekvences, ielikt sevī citas personības, saprast kā izskatās ārpuszemes civilizācijas, redzēt citas planētas, un izmainīt savu potenciālu un pakāpi.
Bet šis burvis man traucē to darīt, jo vinš grib uz šīs planētas valdīt,- turēt visus cilvēkus rāmjos un manipulēt ar viņien.

Viņam vajag paklausīgas marionetes, kuri domā par karjeru, nevis kosmisko virzību. Vinš neaiztiek piemēram matemātiķus, fiziķus, jo viņi nodarbojas ar samērā primitīvu zinātni, nevis ar to ko sniedz visums, un ko dod šīs ārpuszemes tehnoloģijas.
Uztvert un pilnveidot sevi no visuma. Es dēļ tā mēsla zaudēju gandrīz dzīvību,bet paliku dzīvs. Vel ko var izdarīt- nolasīt nākotni, kā arī nolasīt jebkuru cilvēku pagātni, piemēram par cilvēkiem, kāds vinš bija: labs, slikts, gudrs, kā domaja, utml.
To pašu jēzu kristu es arī drusku nolasīju. Īsāk sakot, tādās pakāpēs var kļūt par tādu cilvēku, kas var pretendēt uz superspējām un tehnoloģijām.
Virscilvēka, augstmaņa pakāpe, kas lasa informāciju un sazinās ar citiem no distances bez telefona. Lūk šīs spējas arī dod visums, bet šis mēsls burvis- to bloķē, jo viņam vajag kalpus, vinš grib valdīt.

Es menesi atpakaļ sāku pārbaudīt civilizāciju, kas pie mums tiek saukta kā (zeta reticuli). Noskaidroju to , ka viņi patiešam eksistē. Viņi ir apmēram 100 gaismas gadu atālumā. Dzīves ilgums ko viņi var sasniegt- ir pat līdz miljons gadiem. Tehnoloģiju ziņā mūs apsteidz vairāk par miljons gadiem. Redzēju viņus hologrammā, bet es sajutu sev apdraudejumu, un tālak uz kontaktu negāju.
Pašlaik es pētu vairāk savu civilizāciju, no kuriem es dabuju spējas. Viņi ir mūsu planētā. Lasīt viņus varu, bet ir problēmas, jo šis burvis dievs traucē uztvert signālus.


    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: