Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Komentāri 0   Raksta skatījumi 1936  
5 0

Iespējams, ka Krievu AREA-51Pēc 3 gadu pauzes, tieši tas pats operators 2000 gada 3 jūnijā - Vladislavs Lukanins - atkal tiekas ar NLO (Nezināmu lidojošu objektu).
Ievērojamais divu minūšu video "Melnā bumba" kurš tika nofilmēts atrodoties 200 metru augstumā, ir pārsteidzis ļoti daudz pētniekus un ekspertus. Īpaši pārsteidza šā objekta kustība, kurš šķietami vadijās ar zemes magnētiskā lauka palīdzību. Objekts kustējās ļoti strauji, un spēja pēkšņi mainīt tā virzienu.
Par šī fenomena viltošanas iespēju jau ir pārbaudīti vairāki varianti.
Speciāli uz notikuma vietu bija sabraukuši vairāki eksperti, kuru starpā bija arī pats video autors. Bija arī atbraukuši japāņi no «TNT», kuri 2002 gadā izlaida dokumentālu filmu par Urāla anatomiju, kura ieguva lielus panākumus Tokijā.

2002 gadā oktobrī - trešais uzņemtais video ar profesionālu digitālo kameru. Diskveida objekts karājās meža malā, nedaudz šūpojoties uz augšu, un leju, un pēkšņi spēj strauji pārvietoties.

Izņemot arī video, tika uzņemts liels daudzums dažādu izmēra fotogrāfiju ar šo objektu. Pašlaik fotogrāfiju negatīvi tiek apstrādāti.2003 gadā ciematiņu atkal pēkšņi apciemoja "lidojošais šķīvītis". Šajā reizē aculieciniekam bija pieejams tikai fotoaparāts bez filmēšanas iespējām. Arī šoreiz lidojošais aparāts mats matā atkārtoja tieši tās pašas darbības, kā 1999 gada jūnija videomateriālā.

Tajās pašās vietās arī ir novērots visiem nenotveramais sniega cilvēks. 2001 gadā uz dzelzsceļa pārbrauktuves tik pamanīts liela auguma dīvains radijums, kura ķermenis bija pārklāts ar tumši rudiem matiem. Pirmā doma - lācis! bet "lācis" pārvietojās kaut kā pārāk cilvēciskā veidā. Nobijies no tuvojošā vilciena, radijums ieskrēja mežā, pārlūkojoties pār plecu.
Tajā vietā kur radijums bija pārvietojies, speciālisti pamanija milzīgus pēdas nospiedumus, kuri atgādināja cilvēka pēdu.
Pēc salauztajiem koku zariem varēja saprast šīs radības parvietošanās ceļu, bet lai nu cik tas arī neskanētu dīvaini- neviens ar šo lietu tā arī nenodarbojās.

Kama meži glabā daudz noslēpumu. Pēdējo gadu laikā vairāki mednieki ir sastapuši arī citas tik pat brīnumainas būtnes, kā piemēram "lidojošu cilvēku" gigantisku lidojošu radijumu ar cilvēka galvu.

Vladislavs Lukanins uzskata, ka viņam ir paveicies tāpat kā pazīstamajam Šveices ufologam  Billijam Maieram, kurš arī ir saskāries ar ārpuszemes civilizācijām.
Ar ko ir saistīta viņa unikalitāte, un kapēc viņa sastaptie lidojošie šķīvīši ir sevi parādijuši tik droši viņa priekšā- to gan viņš nevar izskaidrot.

Kapēc atnācēji no kosmosa ir tā ieinteresējušies par šo zemes nostūri? Vai tiešām viņi vēl joprojām mēģina atrast avarējuša lidojoša aparāta atlūzas, kas avarēja šajā vietā pirms 24 gadiem?Bet ir arī otra realitātes puse. Savācot visus pieejamos datus par šeit novērotajiem NLO Šali apkaimē, izmeklētāji nonāca pie atklājuma, ka visi novērotie lidojošie aparāti ir pārvietojušies pa vienu un to pašu «koridoru» kurš sakrīt ar kādu slepenu karabāzi kura ir izvietota tajā pašā maršrutā netālu no Šali.

Varētu būt līdzīga bāze kā Amerikāņu AREA-51.
    Jums ir jāautorizējas, lai komentētu!

    © Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: