Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Ja Jūs esiet vēl iesācējs astrālajā ceļošanā, tad šī metode ir pilnīgi droša. Vienkārši relaksējies un paturi skaidru prātu, zinot, ka Tu kontrolē savu pašapziņu. Ja Tu gribi tikt atpakaļ savā ķermenī, tad par to atliek vien iedomāties un momentā tiksi ievilkts atpakaļ.
Šo konkrēto tehniku aizsākta (Robert Bruce).

Solis 1: Relaksējies

Relaksē savu ķermeni un prātu. Jūs variet izvēlēties meditāciju, vai arī veikt virkni ļoti dziļu elpošanu (iekšā un ārā). Vienmēr ir ļoti svarīgi to darīt lēnām, nesteidzoties un vienmērīgi. Svarīgi ir elpot dziļi, bet ne sekli.
Ja jūs ziniet kādu labu ķermeņa relaksācijas metodi, tad droši pielietojiet to.

Solis 2: Nokļūstiet hipnotiskajā stāvoklī.

Pēc tā kad Jūs esiet pilnībā relaksējies, Jums ir nepieciešams nokļūt hipnotiskajā stāvoklī, kur Jūsu zemapziņa ir uz iemigšanas sliekšņa. Tagad apguļieties un koncentrējieties uz kādu objektu.
Koncentrējaties uz to tik ilgi, līdz Jūs to redzēsiet gandrīz vai perfekti pat ar aizvērtām acīm.

Solis 3: Nokļūstiet dziļākā relaksācijas stadijā.

Ir pienācis brīdis nokļūt dzīļākā relaksācijas stadijā. Jūsu acis vēl joprojām ir aizvērtas un Jūs turpināt vizualizēt objektu.
Bet tagad novēršaties no objekta un paskatieties apkārt, tumsā. Jums vajadzētu ieraudzīt mainīgas formas krāsainus pleķus. Vienkārši ignorējiet tos, un tie izzudīs. Brīdi kad tie pazudīs, tad Jūs būsiet iegājuši dziļākā relaksācijas stadijā.
Jūs esat tik dziļi relaksējušies, ka vairs nējūtiet savu fizisko ķermeni. Kad Jūs esat sasnieguši šo stadiju, tad ir pienācis laiks 4 solim.

Solis 4: Nokļūstiet vibrāciju stadijā.

Šis ir viss svarīgākais solis, tad kad Jūs iekļūstat vibrāciju stadijā. Šis solis var aizņemt vairāk laikā nekā pārējie, ja Jūs vēl to neēsiet piedzīvojuši (vibrācijas).
Kad Jūs sāksiet sajust vibrācijas, tad tas nozīmē to, ka Jūsu astrālais ķermenis ir sācis pamest fizisko ķermeni. Vienkārši saplūsti ar jaunajām sajūtām, un pieņemiet tās.

Solis 5: Kontrolējiet vibrācijas.

Koncentrējieties uz vibrācijām, un izjūtiet tās ar visu Jūsu ķermeni. Izmantojiet savu gribaspēku kontrolējot tās ar savu prātu.
Ja jau Jūs jūtat tās, tad mēģiniet kontrolēt to frekvenci un stiprumu. Nedaudz atlaist un tad atkal pastiprināt. Beigu beigās, kad Jūs jau esiet pietiekami spējīgi regulēt vibrāciju viļņus un pastiprināt tās, tad Jūs esiet gatavi Solim 6.

Solis 6: Solis kurā Jums būs jākontrolē sevi un jaizmanto savs gribasspēks. Iedomājieties, ka virs Jums karājās virve kurā būtu ļoti ērti ieķerties, ja tā būtu īsta.
Nekādā gadījumā neatveriet acis un nekustiniet savu ķermeni, bet iztēlojies sevi pietuvojoties pie virves. Kad esi sagrābis virvi ar iztēloto roku, tad atlaid to no virves un ieslidini atpakaļ fiziskajā ķermenī.
Nomieriniet vibrāciju līmeni, un beidziet sesiju. Tad kad Jūs atkal esiet pilnībā pamodies un mierīgs, tad pārejiet uz Solis 7.

Solis 7: Tagad to visu atkārtosim, bet ar visu ķermeni. Tagad pēc tā kad Jūs esiet paveikuši daļēju atdalīšanos. ir pienācis laiks to darī pilnībā.
Atkārtojiet visus 6 soļus kā to darījāt, bet šoreiz, kad Jūs būsiet nonākuši līdz iedomātajai virvei, tad būs jaizmanto abas divas rokas rapjoties pa to. Lēnām un mierīgi iztēlojieties sevi rāpjoties pa virvi, aizliekot vienu roku aiz otras.
Jūs sajutīsiet spēcīgākas vibrācijas, un tādu kā reiboņu. Bieži cilvēki šajā brīdī jūtas paralizēti, vai arī ieslīd atpakaļ savos fiziskajos ķermeņos. Bet Jūs tikai koncentrējieties uz pievilkšanos pa virvi. Neapstājieties līdz Jūs nesajutīsiet to kā Jūsu astrālais ķermenis atdalās no fiziskā.

Beidzot Jūs esiet brīvs!!! Šajā brīdī Jūs atjēgsieties, ka atrodaties kaut kur virs Jūsu fiziskā ķermeņa.

Novēlu veiksmi un neaizmigt kamēr Jūs izpildīsiet visus soļus.

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: