Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Es šo nosaucu par negaidītu projekciju.

Negaidīta projekcija tāpēc, ka man ir bijušas vairākas reizes, kad pēkšņi pieķeru savu astrālo ķermeni atdaloties no fiziskā, tas ir apmēram tā, ka pēkšņi pamosties no tā, ka tavs astrālais ķermenis sāk rauties ārā.
Mana pieredze
Tajā periodā strādāju grafiku, kad bija jāstrādā no rīta un vakarā, pa dienu bija pāris stundas laika, lai pagulēt, vai atpūstos, un parast izvēlējos pagulēt.

Pēc 15:00 likos gulēt, un gulēju parasti 2 - 3 stundas, un bija reizes, ka pēkšņi pamodos no tā, ka manu ķermeni mētāja un rāva uz visām pusēm, ne jau fiziski :) , bet astrālo ķermeni šūpināja, raustīja un svaidīja kāda metra rādiusā. Tad sapratu, ka jārīkojas, tā ir ļoti laba iespēja iziet.

Parasti šitā sevis pieķeršana notiek, ja miegs ir saraustīts, jo tad ir lielāka varbūtība piecelties laikā, un pārējās tehnikas arī ir ieteicams darīt tieši pa dienu guļot, kad ne sevišķi nāk miegs.

Nu un tā, tad mani raustīja un svaidīja, bija arī ļoti spēcīgas vibrācijas, un dīvaina skaņa ausīs , augstas frekvences.

Es centos ļauties, lai viss notiek pats no sevis, bet mani tik raustīja un svaidīja, un nekas nenotika, tādos brīžos ir svarīgi apzināties realitāti un to, kas ar Tevi notiek.Ja apziņu spēj kontrolēt, tad ir jāsāk darīt kāda tehnika.

Piemēram, es gaidīju un sapratu,ka mani neizmetīs ārā, tad sāku sajust sevi metot kūleņus uz vietas un gaisā, to sajūtu es pats izraisīju, vienkārši sāku atcerēties to sajūtu kā mest kūleni, bet nevizualizējot, vienkārši atcerējos un sāku jau mest kūleņus un griezties uz riņķi, un paātrināt procesu.

Sāku griezties aizvien ātrāk un ātrāk, es izjutu tajā momentā savu astrālo ķermeni pilnībā, par fizisku nemaz nedomājot, bet nebiju vēl atdalījies, sajūta bija tāda it kā tu esi piesiets pie fiziskā ķermeņa un nevari aiziet, bet tajā momentā atrodoties astrālajā ķermenī. Tā tas turpinājās kādas 5 minūtes, es nevarēju nekādi tikt ārā, kad kūleņošana paātrinājas un jau griezos ļoti ātri, bet kad bija sasniegts tas ātrums, lai atdalītos, tad sajutu kā tā griešanās un mans ķermenis izplūst gaisā, un atkal bija jāsāk griezties no sākuma, tā vairākas reizes mēģināju sevi izsviest ārā ar griešanās metodi, bet redzēju, ka nekas nesanāk. Biju tā kā iesprūdis.

Un bija moments, ka aizmigu.

Pamodos jau pēc kāda laika, un sajutu atkal to pašu, vibrācijas, skaņas un sajūtas, mēģināju darīt to pašu, bet nesekmīgi, šoreiz izlēmu pielietot citu metodi - ar rokām.

Sāku censties sajust savas rokas, centos viņas kustināt un berzēt vienu gar otru, un tas sanāca - piebildīšu atkal, ka jāmēģina sajust savas astrālās rokas, nevis fiziskās.

Sajūtot rokas, uzreiz sāku viņas aptaustīt un berzēt nezaudējot to sajūtu, pēc manām domām tas ir svarīgi, lai turpinātu to sajūtu un nepalaistu vaļā, berzēju viņas, un sāku sajust aizvien labāk un labāk, līdz beigās jau jutu skaidri savas rokas, tas jau nozīmē, ka Tu esi atdalījies un izgājis astrālī, atliek tik atvērt acis un noturēties tur.

Ja jums gadās kādreiz šādi, tad cenšaties turēties pie tā, un izdomājiet sev kādu objektu vai vienalga ko, varat iedomāties to pašu mobilo rokās un sākt viņu sajust, labāk būtu viņi kustināt, vai aiztik ar abām rokām, tik lai nepārtrauktu to sajūtu, un beigās jau tiksiet izmests astrāli, vai arī paši piecelsieties no gultas.© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: