Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Pamostoties no rīta, varam izmēģināt vēl divas tehnikas.

Lai izmantotu rīta tehniku, jums būtu nepieciešams iepriekšējā vakarā iet laicīgi gulēt, lai izguļamies kārtīgi, teiksim ejam gulēt ap 21:00 un ceļamies no rīta 06:00

Rīts ir labvēlīgs laiks, lai darbotos ar šo tehniku, jo jūs vēl esat miegains, un jūsu ķermenis ir tikko pamodies no miega fāzes, vieglāk atkal tur tikt.

Uzregulējam modinātāju uz 06:00 un ceļamies augšā, pastaigājat, iedzerat ūdeni, kādas 15 minūtes, un tad liekamies gultā. Kāpēc? tāpēc, ka jūsu ķermenis ir tikko pamodies, un jums vajag atbrīvoties no miegainības, savādāk ielienot atpakaļ gultā jums diez vai kaut kas izdosies un visdrīzāk aizmigsiet.

Esam kaut ko padarījuši, un ejam atpakaļ uz gultu, nogulieties sev ērtā pozīcijā. Tagad jums ir jānoķer tas mirklis, kad jūs iemiegat, no rīta tas notiks ātrāk, jo esat miegains, ķermenis ātrāk iemieg, bet pašam jābūt uzmanīgam, jo arī varat tik pat ātri  aizmigt.

Cenšamies noķert to brīdi, kad jūs jau esat kā miegā, bet vēl saprotat, ka neguļat, un momentā sākam darboties ar šo tehniku.

Iztēlojamies savā priekšā kādu bildi, kā pa televizoru, kādas kustības, vai ko citu, un mēģiniet saskatīt to tik reāli cik vien ir iespējams, tas varētu ilgt ap 10 sekundēm, ilgāk vairs nedariet, jo tad atkal smadzenes ir sapratušas, ka jūs vairs neguļat, un nekas nesanāks.

Ja jums bilde paliek spilgtāka, un saprotamāka, tad turpiniet skatīties un izjust īstenības momentu, līdz viss ko redzēsiet būs tik reāls, kā dzīvē, tajā momentā jūs izsviedīs no ķermeņa.

Ja jums to 10 sekunžu laikā nekas nesanāk, tad cenšamies atkal gandrīz iemigt un atkārtot to pašu.

Ir arī citi varianti

Varam to pašu darīt arī ar skaņu, saklausiet kādu troksni, vai pat savu vārdu, un klausieties tajā, mēģiniet to sadzirdēt skaidrāk un skaidrāk, kā arī skaļāk, cenšamies nenovērsties no tās, līdz jūs sadzirdēsiet pilnīgi skaidri, tajā momentā skaņa pārņems jūsu galvu, un jūs izsviedīs laukā :)

Katram cilvēkam varētu derēt sava tehnika, varbūt vienam izdosies pirmā tehnika jau no pirmās mēģināšanas reizes, varbūt nāksies darīt to 30 reizes, citam var sanākt "Virves tehnika". To jums ir jāpaeksperimentē pašiem, un jāpaliek pie tās kura vislabāk padodas.

Vēl viena laba tehnika, kuru var izmantot uzreiz pēc pamošanās.Ja jums kādreiz gadās pamosties no rīta, un neizkustēties, tad tā ir ļoti laba izdevība, lai dotos astrālī.

Pamostamies, un nekustamies, neveram acis vaļā, un uzreiz cenšamies iziet ārā, varat izmantot vairākas tehnikas, šoreiz tas nav tik būtiski, jo jūsu ķermenis guļ - bet prāts atrodas nomodā, neizkustoties jūs neuzmodiniet savu ķermeni, un tieši tāpēc ir laba izdevība.

Kā piemērs: Uzreiz kā piefiksējam, ka esam pamodušies, bet neesam izkustējušies, tā uzreiz varam sajust krišanas sajūtu, vai raušanu, kā arī izmēģiniet virves vilkšanu.

Ja arī nekas neizdodas, tad nomierinieties un guļat tālāk, pamēģināsim citu rītu :).© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: