Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.
Objekta tehnika - ASTRAL.LV
Picture
Praktizējot šo varam izmantot jebkuru iedomātu objektu, piemēram mobilo telefonu vai arī bumbiņu.

Tehniku varat izmantot no rīta, jeb vakarā pirms gulētiešanas.

Atslābinieties gultā, kā citās tehnikās, kad esam sasnieguši jau vajadzīgo stadiju, tad varam sākt darboties ar šo tehniku.

Sāksiet sajust vibrācijas, slīdēšanu, krišanu, vai augstas skaņu frekvences galvā, tad sākam.

Cenšamies sajust rokā mobilo telefonu vai kā jau teicu, bumbiņu Vispār nav svarīgi ko, bet telefonu jūs visbiežāk esat turējuši rokās, un varat atcerēties to apkārtmērus un formu. Tātad sajūtam viņu, grozam, spaidam pogas, dariet jebko, bet cenšamies sajust tieši to realitātes sajūtu, galvenais nevizualizēt.

Ir jābūt brīdim, ka jūs sākat sajust telefonu rokā aizvien skaidrāk un skaidrāk, līdz jūs jutīsiet tiešām viņu rokā, bet turpiniet sataustīt un spaidīt, lai nezūd realitātes sajūta, tajā mirklī jūs vajadzētu izsviest astrālī, vai arī vienkārši pieceļaties un dodaties ceļojumā.:))

Ir vēl laba tehnika, ar rokas kustināšanu, kad esat atslābinājušies, tad sākam celt uz augšu roku un laist lejā, vispār jūs varat viņu kustināt visos virzienos-kā kuram ērtāk.

Cenšamies kustināt roku augšā, lejā un izjust atkal to realitātes sajūtu, fiziskajam ķermenim nedrīkst kustēties, tikai sajūtu rokai. Kustiniet roku ātrāk un ātrāk, izjūtam to sajūtu, ka viņa patiešām kustās, kā jūs sākat to just jau ļoti reāli, tād neapstājamies, bet dariet visu, lai tas būtu vēl reālāk.

Ja jums šī tehnika palīdzēs, tad jūs jau jutīsiet pilnībā savu sajūtu roku, un atverot acis-redzēsiet, ka jūs esat izgājis no fiziskā ķermeņa un jūsu ķermenis guļ.- Apsveicu!
© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: