Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Instrukcija netiešajai tehnikai. Ja Jus esiet nolēmuši iziet astrālī, vai arī piedzīvot apzinātos sapņus, tad to var arī izdarīt diezgan ātrā laika posmā. Šeit būs apraksts par vienu no vienkāršajām tehinkā- netiešo tehniku cikls.
Šī ir universāla, un daudzsološa tehnika, lai nokļūtu astrālī. Šī tehnika ir testēta ar 1000 cilvēku palīdzību no visas pasaules.
Šīs tehnikas noslēpums ir balstīts uz pamošanās brīdi, jo tieši tad cilvēka smadzenes vēl atrodas tuvu astrālajam plānam, vai pat vēl tajā.

Netiešo tehniku cikli tiek izpildīti tieši uzreiz pēc pamošanās, vai arī minūtes laikā tiek mainīti dažādi tehnikas veidi, līdz ko kāda no tehnikām nostrādā, un jūs veiksmīgi atdalīsieties!
Parasti ir nepieciešami no 1-5 mēģinājumiem, lai jau atdalītos.

Uzmanību! Zemāk aprakstītā metode lieliski darbojas pēc diendusas, kā arī nakts laikā. Bet mēs izvēlēsimies pašu optimālāko variantu - atliktā metode - kura atļauj veikta vairākas mēģinājuma reizes dienas laikā, kas paātrina iziešanu 1-3 dienu laikā.

Solis 1. - Mēs guļam 6 stundas, un pamostamies no modinātāja.

Brīvdienu naktī, kad nav nekur agrā rītā jāceļās- liekamies gulēt mums ierastajā laikā, un uzregulējam modinātāju, lai būtu nogulējuši aptuveni 6 stundas. Kad modinātājs nozvana, tad mēs obligāti pieceļamies, un vienkārši ejam padzerties ūdeni, aizejam uz toaleti, un vēlreiz izlasam šo instrukciju :).
Pirms miega nekādā gadījumā nedrīkst izpildīt nekādas tehnikas, vienkārši liekamies atpakaļ gulēt.

Solis 2. Mums atkal ir jāiemieg.

Pēc 3-50 minūšu nomodas mēs atkal liekamies gulēt (Tas ir pēc tā, kad jūs pamostieties pirmo reizi pēc nogulētām 6 stundām).
Iemiegot mēs koncentrējam uzmanību uz to, ka pēc katras nākamās pamošanās reizes mēs pielietosim kādu no netiešajām tehnikām.
Tik otreiz vairs modinātāju nevajag uzstādīt, jo tagad pamošnās reizēm vajag būt dabiskām. Ja istabā ir pārāk gaišs, tad variet izmantot nakts masku, vai arī skaņas izolācijai kaut ko kas izolētu skaņu.
Kā arī mēs fokusējam uzmanību uz to, ka pēc pamošanās nedrīkst kustināt fizisko ķermeni. Šis nosacījums nav obligāts, bet gan uzlabo atdalīšanās iespēju.

Tad tālāk mēs atkal iemiegam no 2-4 stundām, un katru pamošanās brīdi(kuri būs daudz biežāk) izmantojam, lai varētu iziet astrālī. Pēc katras pamošanās reizes, un neveiksmīga mēģinajuma mēs atkal iemeigam ar tādu domu, ka nākošajā pamošanās reizē pielietosim kādu no netiešajām tehnikām.
Tādā veidā viena rīta laikā ir iespējams izdarīt vairākus mēģinājumus, no kuriem parasti 25% iesācēju ir sanācis, bet 70-79% jau pieredzējušiem.

Solis 3. Pirmie pamošanās brīži - atdalīšanās.

Pēc katras pamošanās reizes centieties nekustoties un neatverot acis- atdalīties no ķermeņa. Līdz 50% netiešo tehniku mēģinājumiem tieši notiek pie šā vienkāršā soļa, par kuru pat cilvēki nenojauš.
Lai atdalītos no ķermeņa, Jūs vienkārši pamēģiniet izvelties, uzlidot gaisā vai arī vienkārši piecelties. Pamēģiniet to izdarīt tikai ar sava ķermeņa sajūtām- nesasprindzinot nevienu muskuli.
Iegaumējiet to, ka pēc sajūtām tas būs tāpat kā tas notiktu ar fizisko ķermeni. Nedomājiet kā to darīt uz doto momentu, bet vienkārši dariet to. Centieties ar visiem spēkiem atdalīties no ķermeņa. Vienalga kā un lai arī ko tas prasītu, bet intuatīvi noteikti, ka Jūs sapratīsiet paši. Galvenais ir neaizdomāties un nezaudēt jau pašas pirmās sekundes.

Solis 4. Tehniku ieciklēšana pēc katras pamošanās.

Ja Jums uzreiz neizdodas atdalīties, kas jau paliek skaidrs pēc pirmajām 3-5 sekundēm, tad uzreiz nomainam no nākamajām 5 tehnikām uz kādu no citām 2-3 tehnikām. Tādā garā turpinam kādu minūti, un ja nekas nesanāk, tad atkal liekamies gulēt.

TEHNIKAS

Peldēšanas tehnika.
3-5 sekundēm mēģinam cik vien agresīvi varam sajust sajūtu, ka Jūs peldiet, un sajust to roku kustību peldot. Mēģiniet to sajust, lai arī ko tas prasītu, un pēc iespējas realistiskāk.
Ja nekas nenotiek, tad tehniku nomainiet uz citu. Ja sāk rasties peldēšanas sajūtas, tad tehniku nevajag mainīt, bet gan sekot sajūtām, līdz tiešām sajutīsiet reālu peldēšanas sajūtu (Tā jau būs astrālā pasaule).


Griešanās.
3-5 sekundēm cenšamies cik vien to varam, griezties apkārt savai asij, vienalga uz kuru pusi to daram. Ja nu gadījumā nav nekādas izmaiņas, tad uzreiz nomainam tehniku uz citu.
Bet, ja nu parādās kādas sajūtas, vai pat viegla griešanās, tad ieciklējamies uz šo tehniku, un cenšamies to pastiprināt! Ja griešanās sajūta ir jau reālistiska, tad ir jāmēģina atdalīties.


Attēlu vērošana.
3-5 sekundēm skatamies tukšumā kas ir mūsu acus priekš (neatverot acis). Ja nekas neparādās, tad mainam uz citu tehniku. Bet, ja Jūs tomēr ieraugiet kādus attēlus, tad mēģinam saskatīt toš aizvien labāk, līdz tie paliks pavisam reālistiski, un atdalīties no ķermeņa kopā ar attēliem ko redzējāt.
Necenšieties saskatīt attēlu detaļas, jo savādāk attēls saplūdīs kopā. Ir jāskatās tā, lai Jūs redzētu visi bildi kopā, nevis kādu vienu detaļu no tās.

Rokas vizualizācija.
3-5 sekundēm mēģinam sajust tādu sajūtu itkā Jūs berzētu plaukstas vienu gar otru Jūsu acu priekšā. Lai arī ko tas neprasītu- centieties tās sajust Jūsu acu priekšā, berzējiet, un pat mēģiniet sadzirdēt berzes skaņu.
Ja nu nekas nenotiek, tad tehnika mainās uz citu. Ja nu parādās pat viegla reālistiska roku sajūta, tad paliekam pie šīs tehnikas, un cenšamies vēl vairāk sajust to berzēšanas sajūtu- līdz beigu beigās Jūs jau jutīsiet pilnīgi reālas rokas.
Tad ir laiks jau atdalīties izmantojot tās sajūtas kuras Jūs ieguvāt no tehnikas pielietošanas.

Fantoma šūpošana.
3-5 sekundes cenšamies iešūpināt savas rokas, vai arī kājas, bet nekustinot savu fizisko ķermeni, un nevizualizēt pašu darbību, bet gan to spēt sajust ar reālām sajūtām.
Mēģiniet piemēram rokas šūpot no augšas uz leju, vai arī sāniem- ja nekas nenotiek, tad mainam tehniku uz citu. Ja sāksiet sajust kādas reālākas sajūtas, tad paliekam pie šīs tehnikas, un lai arī ko tas prasītu- centieties iegūt lielāku amplitūdu izdarot Jūsu veikto darbību.
Šūpojot roku nevajadzētu pārsniegt 10cm kustības trajektoriju, bet tad, kad ir sasniegti aptuveni 10cm, tad uzreiz mēģiniet atdalīties izmantojot iegūtās sajūtas no tehnikas.

Viss ko vajadzētu izdarīt pie katras mēģinājuma reizes, izmantot 2-3 tehnikas mainot tās 3-5 sekunžu laikā, un tā uz riņķi, līdz minūte nebūs pagājusi. Šis ir tas netiešo tehniku cikls kuru Jūs izpildiet minūtes laikā.
Šādi izpildiet kādus 4 apļus minūtes laikā. Galvenais ir pārslēgties uz citu tehniku, ja kāda no tām nenostrādā. Ja arī tehnika nenostrādā, tas nenozīme, ka tehnika ir slikta priekš Jums. Tieši nākamajā aplī tā var lieliski nostrādāt.


Kopvērtējumā tas varētu izskatīties šādi: Jūs liekaties gulēt 23:30, un uzregulējiet modinātāju uz 06:00; 06:00 pamostieties no modinātāja, aizejiet līdz toaletei, tad padzerieties ūdeni, atcerieties netiešās tehnikas, kā arī savu interesanto plānu par to, ka Jūs darīsiet, kad būsiet atdalījies (paskatīsieties spogulī, vai arī aizlidosiet uz marsu).
06:05 Jūs atkal liekaties gulēt, ar tiešu nodomu pie katras nākamās pamošanās reizes iziet astrālajā plānā; 07:35 pieņemsim, ka Jūs negaidīti pamostieties, un momentāli centieties atdalīties no ķermeņa;nespējot atdalīties 3-5 sekunžu laikā;Jūs centieties veikt griešanos, bet tā arī nenostrādā 3-5 sekunžu laikā; Jūs izpildiet peldēšanas tehniku, bet tā nenostrādā 3-5 sekunžu laikā;Jūs izpildiet fantoma šūpošanas tehniku, bet arī tā nenostrādā 3-5 sekunžu laikā;Jūs atkal izpildiet griešanās tehniku, peldēšanas tehniku, un fantoma šūpošanas tehniku 3-5 sekundes;Jūs atkal izpildiet visas šīs tehnikas, un tad atkal visas šīs tehnikas, un tad negaidīti ceturtajā ciklā pēkšņi griešanās tehnika nostrādā- Jūs centieties saglabāt tās sajūtas un pēc kārtīgas griešanās seko atdalīšanās; Jūs tūliņ skrienat pie spoguļa, pie reizes visu kas ir apkārt aktīvi vērojiet un centieties saskatīt pēc iespējas spilgtāk. Ja Jūs negaidīti atsviež atpakaļ ķermenī, tad pamēģiniet atkal kādu no tehnikām, bet ja tas neizdodas, tad gaidam nākamo reizi!
Vienkārši turpiniet izmantot tās tehnikas kuras Jums ir tuvāk, un atklājiet priekš sevis pilnīgi citu pasauli.

Jūsu rīcības plāns izejot astrālajā pasaulē.
Pirms Jūs atdalaties ar astrālo ķermeni- Jums ir jāzin, ko tieši jūs darīsiet astrālajā plānā. Tālāk piedāvātais saraksts varbūt nav vienmēr tas saprotamākais, bet diezgan interesants. Izvēlieties 2-3 punktus no dotā saraksta.
-Paskatīties spogulī (To izdariet obligāti);
-Paēst, vai arī padzert kaut ko garšīgu;
-Palidot virs zemes;
-Palidot kosmosā;
-Lidot pie kaimiņiem, draugiem vai radiniekiem;
-Aizlidot pie savas mīļākās/ā;
-Satikt kādu no mirušajiem radiniekiem;
-Satikt kādu mirušu slavenību;
-Iedzert kādas zāles;
-Saņemt kādu informāciju par astrālajiem objektiem;
-Pabūt nākotnē, vai arī pagātnē;
-Iziet cauri sienai;
-Pabraukt ar sporta mašīnu;
-Pārvērsties par kādu no dzīvniekiem;
-Pabraukt ar motociklu:
-Paelpot zem ūdens;
-Izbāzt roku cauri savam ķermenim;
Un ir vēl ļoti daudz dažādu variantu...

Savā pirmajā reizē obligāti pacentieties tikt līdz spoguliem un paskatīties uz sevi. Jums vajadzētu sevi skaidri ieprogramēt šādai rīcībai; - tā atvieglos Jūsu pirmos soļus astrālajā plānā.
Ja nu atrodoties astrālajā plānā Jūsu sajūtas nav īpāsi spilgtas, un Jūs nevariet skaidri saskatīt apkārt esošo, tad ejaiet klāt pie objektiem, un centieties tos saskatīt un aptaustīt. Tas palīdzēs iegūt daudz spēcīgākas reālistiskas sajūtas.
Šīs pašas darbības ir arī jādara, kad Jūs jutīsiet, ka astrālo ķermeni rauj atpakaļ fiziskajā (palīdzēs Jums koncentrēties- noturēties ilgāk astrālajā).
Par atgriešanos ķermenī Jūs variet pilnībā neuztraukties, jo astrālajā plānā neizdosies noturēties ilgāk par dažām minūtēm (Tas attiecas uz iesācējiem, jo tiem nav vēl tāda pieredze ar noturēsanās tehnikām).

© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: