Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Dzīve -enerģija, bet čakras - enerģijas mezgli. Visuma dzīvības spēks cirkulē mūsos un piepilda mūs ar dzīvības sajūtām. Čakras - tās ir sava veida visuma enerģijas uztvērējierīces. Katra čakra darbojas ar atsevišķu visuma frekvenci.

Čakras mijiedarbojas ar elektromagnētisko lauku un transformē to enerģijā, piepilda mūs ar dzīvības spēku.
Čakras- tās ir sava veida caurules, pa kurām plūst visuma enerģija. Personīgi mēs to izjūtam tā: Enerģiska plūsma no zemes caur apakšējo čakru plūst uz augšējo.Tā nav lineāra, bet gan cikliska un plūst abos virzienos.

Salīdziniet augstāk minēto ar fotosintēzes procesu augsnes vidū. Saules enerģija uzsūcas augu materiālajās substancēs, un dod tiem dzīvību, bet pēc tam uzsūcas to saknēs, kuras savukārt barojas no augsnes. Tad tā atkal paceļas pa augu uz augšu, un izpaužas ziedā- enerģija transformējās skaistumā un atkal nokļūst enerģijas pasaulē.

Tas pats notiek ar cilvēku.

Čakras- tie ir kā smalku enerģiju rotējoši virpuļi. Katra no septiņām čakrām atbild par noteiktu dzīves aspektu un dažādām dzīves situācijām. Tas pats notiek ar apziņas līmeņiem, kuri katrs iegūst pilnīgi jaunu nozīmi.
Iedomājieties mugurkaulu kā lifta šahtu, bet čakras kā atsevišķus stāvus, un tajos atrodoties mēs varam noraudzīties uz dzīvi.
Paceļoties no viena apziņas stāva uz citu, Jūsu acu priekšā pavērsies vēl tālāka un tālāka panorāma.
Bet tagad salīdzināsim čakras ar septiņstāvu ēku. Kad jūs atrodaties pirmajā stāvā un skataties caur logu, tad skats būs pilnīgi ne tāds, ja Jūs skatītos no jebkura cita stāva loga.
Pakāpeniski paceļoties no stāva uz stāvu jūs pamanat kā Jūsu acu priekšā paverās vēl varāk un vairāk tālumi. Vislabāk būtu, ja katrā stāvā būtu tīrs logs, lai redzētu pēc iespējas skaidrāk. Jūsu ticība ir spējīga attīrīt logus , un Jums vajadzētu būt gataviem pārbaudīt savu ticību, lai attīrītu tos.

Kā atvērt čakras?

Čakru atvēršana Ūdens avotā plūst tāpat, kā enerģija Tavā ķermenī, ūdenī atrodas virpulīši, kas visu laiku griežas, tāpat ir ar čakrām tās ir kā enerģiju virpulīši mūsu ķermenī, ja ūdenī nebūtu virpuļu, tas plūstu vienkārši uz priekšu, bet dzīve ir sarežģīta, ja avotā kaut kas iekrīt, tad tas nespēj turpināt plūsmu, jo izveidojas sprosts, ja avotu atbrīvo no sprosta, tas turpina savu plūsmu, bet mūsos plūst enerģija, ja nav kavēkļu.

Ķermenī ir dažas čakras, katrai čakrai ir savs mērķis, bloķēt to var dažādos emocionālajos veidos.

Lai atvērtu visas čakras ir jābūt pieredzei ir jāzina par tām.Apsēdies vai nogulieties, ieņem sev visērtāko pozu, aizver acis un mierīgi elpo. Ja vēlies fonā vari ieslēgt klusu mūziku. Ikreiz atbrīvojoties no negatīvā ieelpo caur degunu uz izelpo no mutes to kas Tevi bloķē. Ja nespēj izjust atbrīvošanos, nekrīti panikā, vienkārši mēģini vēl un vēl, kamēr izdodas un Tu zini, ka Tev tas izdosies.

Ko nozīmē čakru atvēršana? Pirmkārt- tā ir enerģētiskā potenciāla atbrīvošana, kurš atrodas mūsos. Atverot katru no tām, nozīmē izveidot enerģijas plūsmu no augšējās čakras- uz apakšējo.
Ko mums dod šī procedūra?
1. Čakru atvēršana padara mūsu organismu daudz dzīvot spējīgāku.
2. Palīdz sasniegt augstāku garīgo, morālo un ētisko līmeni.
3. Atver ekstrasensoriskās spējas.1. Computer Hope Čakra - Zeme (Mūlādhara).

Vispirms ir jāatver Zemes čakra, kura atrodas mugurkaula apakšā.

Tā atbild par dzīvi, kuru bloķē bailes.

Izvērtē nopietni, no kā Tev visvairāk ir bail.

Apzini bailes, tās ir tikai Tavas vīzijas.

Tu taču gribi izdzīvot, tātad Tev ir jāatbrīvojas no bailēm, laid lai tās plūst savu ceļu.

Kad Tu būsi atbrīvojies no bailēm, tad Zemes čakra būs atvērta.2.Computer Hope Čakra- Ūdens (Svadhistāna).

Šī čakra atbild par prieku, tā atrodas nabas rajonā, tā bloķējas ar vainas sajūtu.

To attiecina uz ēterisko ķermeni..Atceries, kas Tevi nomāc, par ko Tu sevi vaino. Pieņem realitāti, jo tas jau ir bijis, neļauj tam indēt Tavu enerģiju. Piedod sev ...

3.Computer Hope Čakra- Uguns (Manipūra).

Vairāk attiecina uz astrāli. Šī čakra atrodas pie saules pinuma.

Šī čakra atbild par gribasspēku, to bloķē kauns. Atceries par ko Tu kaunies, kad Tu sevi pievīli

4.Computer Hope Čakra- Mīlestība (Ānahatai).

Čakra atrodas sirds rajonā vairāk uz vidu mugurkaula rajonā. Tā atbild par mīlestību un to bloķē bēdas. Tā attiecināma uz mentālo ķermeni. Atceries visas bēdas, kas ir bijušas Tavā dzīvē, Atceries, ka mīlestība ir enerģijas forma tā ir visur, tos kurus esi mīlējis nekur nav pazuduši, tie ir Tavā sirdī un pārdzima Tevī pateicoties jaunai mīlestībai. Lai sāpes plūst caur Tevi, raudi, ja to vēlies, jo tā Tu atbrīvosies no bēdām un liekā, kas Tevī ir.

5.Computer Hope Čakra- Skaņa vai Patiesības Čakra (Višudhas).

Tā atrodas kaklā un atbild par patiesību un to bloķē meli, tie meli ko mēs paši radam. Šo čakru attiecina uz svētlaimes ķermeni. Nedrīkst melot sev, mums ir jāpieņem tas kas mēs esam un ko dariet.

6.Computer Hope Čakra- Gaisma (Ādžna).

Tā atrodas pieres centrā un atbild par vīzijām, redzi un to bloķē ilūzijas. Vislielākā mūsu ilūzija ir lietu un cilvēku sadalīšana. To attiecina uz pārtapšanas ķermeni. Mēs visi esam viena tauta, bet mēs dzīvojam tā it kā būtu atšķirīgi, bet mēs esam saistīti, pasaule ir saistīta ar visu. Pat četri mums zināmie svarīgākie elementi ir tikai vīzija. Ja Tu atvērsi savu prātu Tu sapratīsi, ka visi elementi ir viens vesels. Pat metāls ir daļa no zemes, tikai attīrītas.

7.Computer Hope Čakra- Domas (Sahasrāra).

Tā atrodas virs galvas vidus, kur agrā bērnībā mums bija avotiņš un tā atbild par kosmisko enerģiju un to bloķē zemes piesaistes. Padomā, kas Tevi tur šajā pasaulē un atlaid to. Iemācies atlaist šīs piesaistes, lai tās plūst nebūtībā. Ja nespēsi atlaist, kosmosa enerģija nevarēs ieplūst Tevī. Padomā par tiem, kuri Tev tuvi un dārgi un atlaid tos.

Atverot visas čakras Tu spēsi kontrolēt savas darbības un būt harmonijā© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: