Astral.lv, apzinātie sapņi, meditācija, ekstrasensorika, ezotērika.

Picture
Mantras
Kas ir vārds? vārds - skaņa, vai vienkāršāk sakot - vibrācija. Visās pasaules senajās kultūrās ir izsekojama sākotnējā zilbe, vai kosmiskā universālā vibrācija vai mantras "OM" vai "AUM" vai "āmen" vai "OMEN". "OM" tulkojumā no senslāvu valodas nozīmē "O" - Tēvs, "M" - māte. "OM" - tēva un mātes vienotība, sākums tēva un mātes bezgalībai. Tulkojumā no citām pasaules valodām frāze "OM" bezgalības simbols - simbolizē bezgalību dievišķo vai absolūto patiesību.

Ko dod mantras atkārtošana "OM"?

Tapēc, mantras atkārtošana, jeb garīgās zilbes "OM" dažādās kultūrās veicināja garīgo izaugsmi, atklājot cilvēkā paranormālās iespējas, enerģētiskos centrus - čakras, un ievērojamu iekšējo vibrāciju pastiprināšanu, un cilvēka apziņas līmeņa paaugstināšanu.
Turklāt vietā, kur tiek izrunāta šī mantra, vai zilbe "OM" uzlabojas sociālā, emocionālā un enerģētiskā atmosfēra.

Lielisks piemērs ir brīnumainā mantras, vai "OM" zilbes sākotnējo vibrāciju iedarbība ASV.

Vienā no ASV noziedzīgākajiemm rajoniem brīvprātīgo grupa kura sastāvēja no 1000 cilvēkiem piedāvāja policijas vadībai aizvadīt enerģetisko - vibrāciju eksperimentu, lai mazinātu noziedzību štatā. Policija reaģēja uz šo piedāvājumu visnotaļ skeptiski, bet beigu beigās deva atļauju pavadīt šo akciju.
Nākamajā dienā brīvprātīgo grupa pēc iepriekš norunāta laika devās uz rajona centrālo ielu, un sāka skaļi atkārtot vibrācijas - OM, OM, OM, OMMM ... Atkārtošana, jeb mantras dziedāšana turpinājās pusotru stundu.

Kāds bija šī eksperimenta rezultāts?


Kolektīvās mantras "OM" atkārtošanas rezultātā tika reģistrēts 25% noziedzīgo aktivitāšu samazinājums tajā reģionā, kā arī tas tika novērots nākamās 7 dienas, pēc kurām atkal pakāpeniski izbeidzās tā iedarbība.

Kas notika vēlāk?


Kopš tā laika līdzīgas akcijas ir kļuvušas par tradīciju valstī, brīvprātīgajiem ir pievienojušies vēl vairāk brīvprātīgo. Šis piemērs pierāda to, ka kosmiskajai vibrācijai "OM" ir milzīga vara, un tā var radīt lielus brīnumus.
Visuma augsti attīstītas civilizācijas jau sen izmanto šīs vibrācijas visās savās dzīves jomās, zinātnē un aktivitātēs.

Kāds spēks piemīt vibrācijām?


Vibrācija ir sākotnēja un tai piemīt neierobežotas spējas. Vibrācijas mēdz būt dažādas, un katrai ir sava individuālā ietekme uz cilvēku un apkārtējo realitāti. Ar vibrāciju palīdzību ir iespējams kontrolēt realitāti un likteni.
Fizikas zinātnieki ir pierādijuši, ka tieši vibrācijas ir pamats dziļo matēriju struktūrā.

Vēl viens piemērs, bet jau no kāda cilvēka praktikas


Aizvadot pēdējo semināru Elbrūsā mēs skaļi atkārtojām mantru "OM" nākamās 15 minūtes. Klātesošais zinātnieks ar speciālu iekārtu radiācijas noteikšanai novēroja, ka mantras dziedāšanas laikā ievērojami samazinājās radiācijas līmenis tajā vietā. Pati Elbrusa ir sens vulkāns, kurā atrodas daudz radiācijas klintis. Tapēc radioaktīvais līmenis tur ir diezgan augstā līmenī.

Kas ir absolūtais klusums, un kapēc tas skaitās iemesls visām vibrācijām?


Klusums galvenokārt ir visu kosmisko vibrāciju neesamība, jebkura skaņa, tāpat kā tumsa nozīmē jebkuras krāsas un gaismas neesamību. Tāpat kā baltajai krāsai potenciāli ir klātesošas visas krāsu spektrālais diapozons, tāpat kā sākotnējam klusumam ir klātesošas visas skaņas un vibrācijas. Budismā un jogā ir īpašs novirziens, ko sauc par Nada-joga. Nada - apzīmē vibrācijas, vai arī skaņas. Mīliet sevi, un neatsakiet sev prieku!
Om!

Tibetas akmeņos iekaltas mantras
Mantras atskaņošanai

Mīlestības un veselības mantra - Atskaņot Smiley face
Mantra visu čakru attīstīšanai (aktivizēšanai) - Atskaņot Smiley face
Mantra intuīcijas attīstīšanai - Atskaņot Smiley face
Spēcīga mīlestības mantra - Atskaņot Smiley face
Ganeši mantra naudas pievilkšanai, labklājībai - klausieties katru dienu, un iedomājieties tos labumus, kurus gribat sev pievilkt - Atskaņot Smiley face "OM ŠRIM HRIM KLIM GLAUM GAM GANAPATAIJE VARA-VARADA CARVA-DŽANAM MA VAŠANAMAJE SVAHA (3 reizes) OM EKDANTAIJA VIDMAHI VAKRUTANDAIJA DHIMAHI TAN NO DANTI PREČODAIJAT OM ŠANTI ŠANTI ŠANTI"

Mantra, kura noņems visu negatīvo enerģiju Jūsu ceļā - Atskaņot Smiley face
Mantra garīgajai izaugsmei. Nomierina prātu - Atskaņot Smiley face
Mantra, kura izpilda vēlēšanās un noņem negatīvu - Atskaņot Smiley face
Mantra auras aizsardzībai - Atskaņot Smiley face
Mantra kas palīdz izārstēt visas slimības - Atskaņot Smiley face


Mūzika čakru atvēršanai


Pirmās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Mūlādhara) - Atskaņot 7 min.

Otrās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Svadhistāna) - Atskaņot 7 min.
Trešās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Manipūra) - Atskaņot 8 min.
Ceturtās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Ānahatai) - Atskaņot 7:13 min.
Piektās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Višudhas) - Atskaņot 6:38 min.
Sestās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Ādžna) - Atskaņot 6:38 min.
Sestās čakras aktivizēšana un sabalansēšana (Sahasrāra) - Atskaņot 8 min.

Mūzika, kura palīdzēs apzināties sapni


Apzinātie sapņi? - lasi par to šeit
Daudzi meklē veidus, kā apzināties sapņus, un šī programma var Jums palīdzēt to izdarīt. Vajadzētu pieminēt - lai apzinātos sapņus, tam varētu būt nepieciešami vairāki treniņi.
Šo programu vajadzētu klausīties pirms gulētiešanas. Pēc noklausīšanās Jums vaajdzētu iemigt un piedzīvot apzināto sapņošanu.
Šo programu rekomendē klausīties ar austiņām, un vismaz 1-1,5 stundas pirms iemigšanas. Ja sākumā tā nedarbojas, tad nepārdzīvojiet, jo ir vajadzība iemācīties relaksēties pilnībā, un ieiet attiecīgajā stāvoklī.Uzmanību! cilvēkiem ar ļoti jūtīgu psihi vai ar miega traucējumiem - programma var izraisīt bezmiegu.


Programma, kura palīdzēs atbrīvoties no mugurkaula sāpēm.
Programma palīdzēs ātri atbrīvoties no stresa, nervozitātes, agresijas.Programma nervu sistēmas atjaunošanai.Reiki dziedinošā mūzika.
© Astral.lv 2012-2015 | Seko mums: